• hoşbulduk dediğim yazar. herkese diyormuş, değnekçi felan mıdır annamadım. ama severim böyle "ya karizmam çizilir mi?" derdinde olmadan kafasına göre takılan insanları.
  • bana hos geldin demediyse de kendisine hos bulduk demekte tereddut etmeyecegim yazar. dunyanin en iyi insani basligi var ise kendisine bakiniz vereyim de arayanlar yorulmasin. kedilerle olan iletisimime en yakindan sahit oldugu icin hayatimin belki de en onemli doneminde bulunmayi basarmistir. iskembeciler falan diyorum artik ille de liste yapilacaksa bir gezmek listesine ihtiyac var.
    etrafindan kizlarin eksik olmadigi yazar. *
  • yardımseverlik tanımının sözlükteki karşılığı, mükemmel insan.
  • kendisine hayatta başarılar diliyorum.
  • benim ilk hoşgeldinimi de vermiştir. (bkz: sözlükteki ilkler)
  • bana da ilk hoşgelini yazan yazar. şimdi cahil falan diye ezmeyin ama nicki ne diye tdk'ya baktım bi bok bulamadım. translate'e baktım yine yok. zargan'a baktım yine yooook. diyeceğim şu ki uğraştım, kastım, terledim amma bulamadım. neyse hoşbulduk diyeyim ben de ona.
  • yazar olduktan sonra eski yazarlarin bazilarindan durup dururken gelen hakaretlere maruz kaldiktan sonra boyle 'hosgeldin' diyen bir yazarla karsilasmak gercekten azimsanacak gibi degil. hakaret etmek icin eskiden en azindan bir neden gerekiyordu sanirim artik varligimiz yetiyor. en samimi duygularimla hosbulduk demek istiyorum kendisine.
  • hoşsohbet bir yazar. muhabbeti iyidir, yardımseverdir, sözlük emekçisidir, tanıdığım kadarıyla iyi bir insandır. daha ne olsundur.
  • yeni sözlük yazarından, usta sözlük yazarına, hoşgeldine karşılık hoşbulduk efendim.
hesabın var mı? giriş yap