• bunu yapabilmeniz için o kişiyi takip ediyor olmanız gerekiyor. takip etmediğiniz kişilerde maalesef işe yaramıyor.
  şimdi gelelim nasıl yapılacağına:
  telefon üzerinden instagram'a girdiğinizde ana sayfada 5-10 saniye bekledikten sonra telefonunuzu uçak moduna alın ya da wi-fi ve hücresel internet bağlantısını kesin. bu sırada telefonunuz kesinlikle intenete bağlanmamalıdır. şimdi internetiniz kapalıyken tekrar instagram'a dönün ve o hikayeye artık paylaşana gözükmeden özgürce bakabilirsiniz. paylaşan kişi sizin baktığınızı göremeyecek çünkü instagram, olayı hızlandırabilmek için o hikayeleri önceden telefonunuza yüklüyor.
  görevi tamamladıktan sonra instagram'dan çıkın ve internet bağlantınızı açın ama o hikaye silinene dek tekrar instagram'a girmemek kaydıyla! çünkü tekrar girdiğiniz anda o bilgi hemen karşı tarafa iletilecektir. bu yüzden hikayeye bakarken paylaşılma saatine iyi dikkat edin ve hikaye silinene kadar bekleyin.
  hepinize iyi stalk'lar dilerim.

  edit 1: yazı kısaltıldı
  edit 2: başka bir uygulama yüklemenize gerek yok
  edit 3: "gerçekten değmez, hayat kısa, bol bol kitap okuyun" diyen yazar arkadaşın tam 20620 adet entry girmiş olması... yani hayat gerçekten kısa dostum. swh
  2023 editi: yuh! adamın entry sayısı 42 bin olmuş!
 • bu kafalar zehir zehir.
 • yıllardır beklediğim gelişme. sonunda huzurlu bir uyku çekebileceğim, yemek yiyebileceğim ve arkadaşlarımla dışarı çıkabileceğim. iyi ki varsın.
 • gerçekten değmez, hayat çok kısa. bol bol kitap okuyun.
 • veya jailbreak’li ve “rocket for instagram” tweak’i kurulu iphone kullanılanilir.
 • bu zekayla sen atomu da parçalarsın.
 • sosyal medya üzerinde böyle saçma sapan ve gereksiz şeylere kafa yoracağınıza gidip faydalı şeylerle uğraşsaydınız şimdiye çok farklı bir ülke olabilirdik.
hesabın var mı? giriş yap