• geçtiğimiz günlerde ariana grande ile nişanlanan snl'deki tiplerden biri. salak ariana depresyon döneminde bile yanında olan mac miller'ın arkasından bir sürü şey söyleyerek bu malla sevgili oldu ve apar topar nişanlandılar. çocuk amsalak gibi ariana dövmesi falan yaptırdı hatta lol.

  ariana'yı çok seviyorum ama mac'e yanlış yaptığı için bu çirkin piçe fena halde takığım. ilgisi sosyal medyadan gördüğüm kadarıyla beni bile sıkıyor man canay çıkarsa hiç şaşırmam. uzun ilişkiden yeni çıkmış, ağır depresyon atlatmış ariana'nın ününden faydalanıp ''lovebombing'' yapmaya çalışıyor gibime geldi, çok tutmadım bu elemanı. bir fan teorisine göre ariana big sean ile çıktığı dönemlerde bile bunu tanıyormuş hukukları o kadar eskiymiş yani.

  işiyle hiçbir şekilde alakası olmayan tamamen magazinsel bir entry oldu. sana bilendim çirkin piç, takipçisi olacağım bu ilişkinin ajhfhdjskjdfhdskl.
 • ariana grande ile afedersiniz seks hayatını bile saturday night live'da konu ettikten sonra birkaç ay boyunca mıçmıç modunda takıldığı ariana tarafından kıçına tekmeyi yemiş kişi.
 • ariana grande ile özel fotoğraflarını mac miller’a göndermiş kişi. ariana bu gerçeği mac’in yakınlarından öğrenince bu gerizekalıya tekmeyi koymuş diyorlar. türk olsaydı cesedinin çıkması bugünü bile bulmazdı daha öncesinden işi biterdi ben diyim. bu antipati ve yeteneksizlikle nereye kadar götürecek bakalım.
 • snl’in en komik komedyeni. offensive mizahtan anlamayanların insensitive olmakla suçladığı kişi.
 • (bkz: okay)
 • ariana üzerinden edindiği ünü sürdürmek istiyor olmalı ki ayrıldıklarından beri her hafta bunun ariana'yla ilgili dediği yeni bir şey önüme düşüyor.
  en son açıklamalarından biri de okul hemşiresi olan annesinin, hemşirelik yaptığı okuldaki ariana hayranlarının koridorlarda ona thank u, next söylemesi suretiyle zorbalığa uğraması sgjhsdgs.
 • her an intihar edebilecek derecede psikolojik sorunlara sahip olduğunu düşündüğüm komedyen. ne tip madde ya da ne miktarda alkol kullanıyor bilmiyorum ama sağlığı da yerlerde sürünüyor gibi duruyor.

  kevin hart ile yaptığı taşınma temalı video son derece komiktir gerçi.

  https://www.youtube.com/watch?v=zex8x-exdle
 • şu sıralar kate beckinsale ile birlikte olan geç ergen.
 • sıkı bir snl izleyeni olarak "pete?" sorusuna "eh işte" diye cevap verebilirim. kendine has bir mizahı olduğu ve onu büyük ihtimalle uyuşturcu kullanmaya iten psikolojik travmalarının/sorunlarının da mizahını etkilediği kesin. ama yani kate beckinsale nedir kardeşim? gerçekten aynı klasman değiller. çok şaşırdım. (yıllar sonra buraya gelip, allahım ne kadar da yargılayıcıymışım diyebilirim, ama şu an hislerim bu.)
 • haberlerden haberlere atlarken kate beckinsale ile bereber olduğunu gördüğüm çirkin velet.

  daha önce de ariana grande ile berabermiş.

  gelgelelim uyuşturucu müptelası gibi görünmesine, eleman ağır ot kullanıyormuş bunun nedenini ise crohn disease olduğunu belirtmiş.

  bir crohn hastası olarak söyleyebilirim ki abd'de bu hastalığa sahip insanlar stres için reçete ile beraber ot alabiliyorlar. ilginç olan tarafı ise elemanın buna bağımlı olması ve sonra bırakmak için iki defa rehabilitasyona gitmesi.

  semptomları'da bana göre baya kötü, ağır karın ağrısı ve yemek yiyememe durumu varmış. o sebepten bilemiyorum çok gerekli mi ot kullanımı. ben haliyle kullanmıyorum.

  ulan crohn hastalığı yüzünden şu çirkin herif için kaç satır yazı yazdım. aslında kate beckinsale ile beraber olmasına kıl olmuştum oysa ki.
hesabın var mı? giriş yap