• ahmet hakan'ın bugünkü yazısındaki yorumu. istanbul'da kaldırılan peyzajlar için "keşke belediye yönetimi, bu konuyu halk oyuna sunsaydı" diye buyurmuş zatı muhterem. kendisine hatırlatmakta fayda var, halkoyu yapılmıştı zaten. hem de 2 kez. demokrasinin cenazesini kaldırdığınız için iki kere seçime gitti istanbul halkı. daha hâlâ halk oyu diyorsunuz utanmadan.
    https://twitter.com/…thc/status/1315544070001954816
  • tabii...

hükümet her şey için referandum yapıyor ya istanbul belediyesi de öyle yapmalı.

yatıyoruz kalkıyoruz, ülkede haberimiz yokken hepimizi ilgilendiren zibilyon tane karar alınmış oluyor.

ama seçimi kazanan cehape olduğu için yasal hakkını bile sorarak kullanmalı.

ahmet hakan da dediyse tamamdır.
  • ya bir defolsun gitsin. ahmet çok referandum aşkıyla yanıp tutuşuyorsan aynı şeyi "kanal istanbul" için söyle de görelim ne kadar yüreğin var!

tanım: köşe yazarı olduğunu sanan birinin tuhaf beyanı.
  • kanal istanbul gibi şehrin bütün doğal ve jeolojik yapısını bozacak bir proje için referandum yapılmazken ve bunun için tek kelime etmeyen ahmet hakan, ne hikmetse gereksiz ve bir o kadar maliyete sebep olan uyduruk peyzaj çalışmaları için referandum istemesi hangi aklın ürünüdür acaba?

bu millet çok bir şey istemiyor. biraz vicdan ve adalet o kadar.
  • ulan ahmet hakan, yaslanmadığın yer kalmadı. sağa, sola, öne, arkaya. omurga diye bir şey var. bilmezsin ama en azından duy. belki, bir ara cümle içinde bari kullanırsın.
  • o zaman kaz dağları için de referandum yapılsaydı, sinop’taki nükleer santral için de referandum yapılsaydı, kanal istanbul için de referandum yapılsaydı. işine gelen şekilde konuşmak üzerine üstüne yok. böyle saçma bir düşünce olamaz, boş boş konuşmuşsun yine ahmet hakan.
  • referandum yapacak başka konu kalmadı çiçeklere taktik. adam demiş zaten seçilirken "tasarruf " diye.

ya valla delirecegim böyle gazetecileri gördükçe. git gunlune yaz orada ağla ahmet hakan .
  • ekrem başkan gene birilerinin ekmeğini kesmiş belli ki.
    ak itler boşuna bu kadar saldırmazdı.

yıllık 12 milyon tl iyi para valla
  • anlamsız bir ahmet hakan söylemi. saçma, fazla bakım ve su gerektiren peyzajlar yerine kesinlikle tercih edilebilir bir şey duvar boyama. keşke alan olsa da yolların köşesine ağaç dikseler peyzaja da gerek kalmasa ama boş buldukları metrekarelere bina dikdikleri için olmuyor maalesef.
  • sanki koyarken millete soruldu da şimdi kaldırılırken millete sorulsun. kanal istanbul için de yapılsın o zaman referandum.
hesabın var mı? giriş yap