6434 entry daha
  • 'romanya'dan aldığım ürünü satmak istiyorum' değil; 'romanya'dan satmak için aldığım ürünü harbiden de satıyorum' demek daha doğru.

hayırlı işler.
  • başlık iyice konsol hakkında bilgi alışverişinden çok ordan burdan cihaz getirenlerin sahibindene çevrilmiş hali gibi.

bende elimde bulunan 45 santim vibratörü (kafası hariç) ordan burdan cihaz getirip satmak isteyen arkadaşlara hediye etmek istiyorum.

konsolları olmayınca onunla oynarlar.

tanım : sony oyun konsolu.
  • call of duty warzone ıı online oynamak isteyen varsa yazabilir
  • fifa ve iphone başlıklarında olduğu gibi sözlük yönetiminin acilen müdahale etmesi gereken başlık.

kutsal bilgi kaynağı değil karaborsa sitesine döndü sözlük.
  • şu makineyi herhangi bir para karşılığında veya direkt satış fiyatına yurtdışından getiren adam ya ağır işsizdir ya da kendine saygısı yoktur. kimse kusura bakmasın.

yurtdışından sipariş ettim, öz anama getirttim. gurbetçidir kendisi. cihazı görünce verdiğim eziyete üzüldüm. sonra istanbul'dan antalya'ya kabin boy bagaja anca sığan aleti çile doldurarak taşıdım. bunu elin oğluna getirmem için manyak olmam lazım.

hiç mi yakın arkadaşınız yok? hiç mi vereceğiniz yeğeniniz, sevdiğiniz kuzeniniz yok? hasta mısınız siz? kaç lira için bu riski almaya değer? yalnız mısınız, böyle mi sosyalleşeceksiniz? herkesin hayatına kimse karışamaz, lakin her gün şu başlığın ağzına sıçtığınız için illallah ettim hepinizden.

sözlük yönetiminin de derdi “reklam istemiyorsanız 50-60 lira fişekleyin”'den ibaret olduğu için başlıklar kirlenmiş, formatın ebesine uzun atlamışlar; çok da umurlarında değil.

eskiden olsa lanetlenip, çaylak yapılacak adamları doldurdunuz, 400.000 yazar olmuş. biz gelmiş başlık kirleniyor diye şikayetçi oluyoruz.

ülkenin sınırlarına giren çıkan belli değil, sözlüğe giren çıkan belli olmasa ne olur. ızdırabını sikeyim dediğinizi duyar gibiyim…
  • sadece sahibinden bakıyorum da 5 bin ilan var. birçoğu da elektronik mağaza ki kutularca fotoğrafları atılmış. yurtdışından getirip satma hayali kuranlar için sizin gibi binlerce insan var. taa kasım ayında ilan vermiş, merak ettim satmış diye sordum, yok hala satamamış.
  • yurtdışından gelen ürünle ülke içinden alınan arasında ne fark var açıkçası bilmiyorum.

ama aradaki fiyat farkına değmez bence
838 entry daha
hesabın var mı? giriş yap