• trump cadde'de doğal ve geri dönüşümlü ürünler satan, yediğiniz içtiğiniz ürünlerin kaplarını size hediye eden farklı ve hoş bir konsepti olan yeni bir marka.
 • kuzenim dolayısıyla tanıştığım marka. sunumu harikadır, ürünleri gerçek anlamda doğaldır.
 • trump cadde'de cok sirin bir mekanlari ve birbirinden sempatik calisanlari bulunan marka. urunlerini lezzetli yapan dogal olmasi degil calisanlarinin guler yuzu bence.sizi cok sevdim gencler, hep boyle devam edin..
 • gitmek için sabirsizlandigim yerlerden biri. ınstagram hesabını mutlaka takip edin. her ürünleri doğal, naylon poşet bile kullanmiyorlar onun yerine kendinizin de ozel katlama teknikleriyle torbaya donusturebileceginiz bezleri mevcut.
 • instagramdaki fotolarına bakılacak olursa şahane ötesi bir sağlıklı yaşam mutfağıdır. gel gör ki, biri de demiyor ki; online satışı vardır ya da yoktur. sitelerinde gezindim ve fakat bir şey bulamadım. bir fikri olan varsa ses etsin. sevaba girersiniz. çok şukela bir yer zannımca. kips. bye.
 • maslak'taki deloitte binasının(maslak no:1 plaza, groupma'nın karşısı) giriş katında da bir adet şubesi bulunan, öğlenleri dolup taşan sağlıklı yemek dükkanı.
 • doğal ürünler satan bir firmanın avm'de yer açmasını anlamıyorum arkadaş ben. bu nedenle plus kitchen de bana samimi gelmiyor. gidip bir şeyi yemeyi içime sindiremem. değil mi avm kültürünü bir şekilde destekliyor nesi doğal anlamış değil. insatgram paylaşımları, fotoğrafları umrum değil. doğalsan samimiysen buna uygun davranman gerekir. her geçen gün şehrin içine mıçan avm'lerde olman değil.
 • sahibinin, madonun sahibinin oğlu yaşar kanbur olduğunu öğrendiğimden beri gitmeye içimin el vermediği mekan. insan ister istemez vay anasını diyor, demek bütün o doğa dostu tavırlar, organik dünya severlik iyi tasarlanmış bir satış stratejisiymiş...nedense birkaç iyi insanın, işi gücü bırakıp kendilerini ekolojik hayata verdiğini sonra da birilerine yararı olsun diye böyle bir konsept geliştirdiklerini düşünmüştüm. ne saflık... birincisi böyle insanlar neden avmde açsınlar ( avmler plazalara yakın, oralarda çalışanlarınsa sağlıklı yemeğe ulaşması neredeyse imkansıza inandırmıştım kendimi) ama asıl kapitalizm koşullarında birkaç işini bırakmış iyi insanın avmlerde onca dükkana nasıl gücünün yettiğini hiç sorgulamamıştım. velhasıl, adamın niyeti iyidir kötüdür, satılanlar gerçekten organiktir ya da değildir bilemem ama kafamdaki tüm algısının değiştiğini söyleyebilirim...

  edit: bu da nereden bildiğimin linkleri...

  http://www.isfikirleri-girisimcilik.com/…eri-acildi

  http://www.ekonomist.com.tr/…nde-haberler/6100.aspx
 • yemekleri alırken kendimi çaylak gibi hissetmeme neden olan mekan. ne kadar sağlıksız beslendiğimin kanıtı oldu. tadını sevmeme riskim olan bi salatayı seçtim, salad dressing lerin nerde olduğunu göremedim. sormaya da üşendiğim için yağsız tuzsuz bir salata yedim. tek güzel yanı weck kavanozlarını eve götürmek. onun da bir kaç kez burada yedikten sonra bir esprisi kalmaz zaten. bu arada kavanozları vermelerine rağmen bardakları vermemeleri ise bence gayet saçma olmuş. özellikle gitmem ama biri gidip orada oturmuş beni bekliyorsa kalkıp başka bir yerde yiyelim de demem.
 • maslak eski büyükdere cad. üzerindeki mekanları ile beni bahtiyar etmiş işletme. inciğine boncuğuna bakmazsam genel olarak tek problemi yoğunlukta oturacak yer bulamamak. pizzaları muazzam, günün menüsü ise fazla doyurucu olmamakla birlikte gayet lezzetli. fiyatları maslak skalasına göre normal sayılabilir. pizzası fiyat olarak olduğu gibi tat olarak tuzludur, tabi kuru et koyarsanız. domates ile tuzu hafifletebilmeniz muhtemel.

  weck kavanozlu ürünleri aşırı pahalı olduğu aşikar. limonata 12-13 tl. tabi kavanozu sizde kalıyor.

  daha uzatılabilir ama bu kadarı kafi...
hesabın var mı? giriş yap