• tribün olayının hala boktan texture'lar olması sebebiyle* beni üzmeye devam eden oyun.konamideki abilerim $u i$e de bi el atsalar,standartları daha da yükseltseler ne de güzel olacak.artık bunu saymayıp ps3 versiyonu için ümit besliyoruz
 • soğuk havalarda buğu'dan oynanamıyacak olan oyun sanırım. o ağızdan çıkan buhar ne lan allah belanızı vermesin. yuh !
 • galatasaray da lisansı alınmış bir şekilde bulunacakmış bu oyunda. hey gidi günler; fifa 99 da zenci hasan şaş'lı galatasarayla oynadıktan sonra ikinci bir mutluluk yaşatacak bu oyun bize.
 • eger turnuva modu eklemezlerse oynanabilirliği konusunda sıkıntı yaşatmaya devam edecek oyun. sırf bu yüzden fifa 2005 oynamaya devam ediyoruz.
 • 158 mb lık demosunda arsenal, chelsea, real madrid ve valencia'yı barındıran oyun.

  demodaki izlenimlerden bahsetmek gerekirse şu klasik cümle yeterli olacak gibi: grafikler gelişmiş, oynanış biraz daha zorlaşmış. ayrıca frikikleri pas olarak kullanırken topun hızı ayarlanabiliyor artık. ne mutlu bize.

  pc'ye uyum sorununun biraz daha aşılmış olması, oyunun pes4'e göre daha hızlı açılıyor olması sevindirici. (belki demo olduğu içindir, bilemiyorum)

  premier league takım ve futbolcularının da tamamının lisansları alınmış şekilde oyunda bulunacağını zannederken bunun sadece arsenal ve chelsea ile sınırlı kalacak olması ise oyunun en sinir bozucu tarafı. bilgisayara karşı oynarken yine master league'de kendi takımımızı kurup oynamak daha iyi olacak gibi.

  ayırca demodan azami miktarda zevk alabilmek için soccercenter.net adresindeki trainer indirilmeli, kullanmalı, eşe dosta zorla kullandırılmalıdır. bu yolla kısa maç süresinden kurtulmak mümkün olacaktır.
 • dumur denizinde yüzdüren bir demoya sahip oyundur efenim. şöyle ki;

  müsabaka: chelsea* - arsenal*

  olayın gelişimi: maç gayet kontrollü devam ediyordur. bir arsenal atağında pires topu ayağına alıp chelsea'li oyuncuları çalım manyağı yapmakla uğraşırken, bu duruma dayanamayan drogba ileriden gelip pires'e sert bir faul yapar. lakin oldukça azimli gözüken pires, dengesini kaybetmesine rağmen topu sürmeye devam eder ve hakem de pozisyonu avantaja bırakıp oyunu devam ettirir. daha sonra top, atağı sonuçlandıramayan arsenal'den chelsea'ye geçer. bu sefer de sazı drogba eline alır ve rakiplerini bir bir ekarte eder, ceza sahası içinde faule maruz kalınca da hakem penaltı noktasını gösterir. drogba topun başına geçmeye hazırlanır fakat o da ne? hakem bir anda drogba'yı yanına çağırıp sarı kartını gösterir. "ne oluyor lan?!" demeye kalmadan olayın aslı anlaşılır. sarı kartın sebebi, bir önceki pozisyonda pires'i indirmeye çalışan oyuncunun drogba olması ve oyunun penaltı sebebiyle henüz durmasından ötürü hakemin sarı kartını o an kullanıyor olmasıdır.*

  penaltı gole çevrilir, fakat golün verdiği sevinçten çok oyunun bu kadar gerçekçi olmasının orgazmı yaşanmaktadır ekran başında.
 • futbol sevmeyen insani bile futbol manyagi yapabilecek, super gercekci oyun. yok yok oyun degil bu, baya hastalik hastalik..
 • şirkette demosunu indirip her gün arsenal - chelsea premier league macı attırdığım, yakalanacağım bir gün ama bakalım ne gün diye merak ettiğim aşmış, yarmış ve yardırmış oyun ... ha bu arada didier drogba tek kelimeyle muhteşem ...
 • nasıl oluyor bilmiyorum ama an itibari ile ps2 için oyunu edinmiş bulunmaktayım.
hesabın var mı? giriş yap