• ürkütücü bir deneyim olsa gerek. her haltınızı tavırlarınızdan anlar. kandırılması zordur.
 • gerek flört aşamasında gerek sevgililik aşamasında asıl ruh hastasının kendisi olduğunu ama profesyonelce saklamaya çalıştığını fark edebileceğiniz sevgilidir.
 • buyrun benim. ne için sormuştunuz?

  siz sormadan yazayım ben. mesleğin gereklerini ilişkilerimde bir kaç kez denedim. hepsi tepeme çıktı. şımardılar ve kendilerini çok özel sandılar.
  sonra vazgeçtim. profesyonel hizmet süreci dışında tamamen kendim oldum. daha iyi sonuçlar aldım diyebilirim.
  zaten ne yaparsanız yapın türk kadınına yaranamazsınız.
  bir şey diyorsun - ben senin hastan değilim.
  bir şey diyorsun - sen nasıl psikolojik danışmansın...
  y a r a n a m a z s ı n kısacası...
 • psikologlar öğrenim hayatları boyunca psikopat oluyorlar, eğitimli psikopatlar.

  nedenini anlatayım: benim bi arkadaşım vardı, psikologdu kendisi. her ayrıntı onun için çok önemli detaylardı. bir flörtünü anlatırken mesela ''ya sevmiyor olsa elini kulağına götürüp burnunu çekmezdi (tamamen salladım ama benzer şeyler)'' falan diye kendine çıkarımlarda bulunurdu. aslında olayların böyle işlemediğini anlatamıyorsunuz. takıktı bilinçaltına mesela. ''bunu yaptıysa bilinçaltında bilmem ne bilmem ne etkisi var'' ''götünü parmakladıysa şunu demek istedi'' falan ne gerek var ya böyle şeylere. düzgün bi insansa zaten çıkar karşına neyse derdi söyler. söylemiyorsa ya seni sevmiyordur ya da sallamıyordur işte seninle aynı frekansta değil.

  bu sebeple psikolog sevgili bedava terapi olduğu gibi aynı zamanda ilişki içinde ecelinizdir.

  ''niye duvara baktın? yalan söylüyosun!''
 • gül gibi kadınların depresyonlarını fırsat bilip fuckbuddy olarak kullanırlar. şerefsizdir bir çoğu. özellikle sen d...e'nin fuckbuddy'si.
 • ooo stereotipik gözlem, alırım bir dal.

  sürekli analiz yapan, iki bakıp olayı çözen, saç örneğinden yalan testi yapan... genel gözlemi "benim bir psikolog arkadaşım vardı" ötesine gitmeyenlerden başka bir yorum beklemek yanlış olur elbette.

  yok oğlum böyle bir karakter. nasıl ki muhasebeci sevgili akşam sizden gün sonu almıyorsa; psikolog sevgili de bunlarla uğraşmıyor.
 • kan alırlar kamil
 • sevgili değil de kızla sevgili olmaya ramak kalmıştı , kendisi son sınıfa geçti bu arada,telefonda saatlerce konuşmalar gün içinde mesajlaşmalar iyi geceler günaydın mesajları filan böyle 2 aya yakın flörtleştik. 3. buluşmamız gerçekleştikten sonra kızın ne kadar karaktersiz dengesiz birini olduğunu anladım , hoşlanıyordum da. sonra olmadı onun başkasını tercih etmesinden dolayı 1 hafta sürdü onunla olan aşkı da :) demem o ki benim denk geldiğim son derece dengesiz, depresif, karamsar, anksiyete hastası bişeydi yani daha kendi ruh sağlığı iyi değildi bana iyi gelmesini geçtim. buna rağmen onunla bişeyler yaşamayı ona iyi gelmeyi iyi hissettirmeyi göze almıştım yol yakınken geri dönüldü iyi mi oldu derseniz iyi oldu bence çünkü hatanın neresinden dönerseniz kârdır demişler.
 • ihtiyacım olan kadın
 • çok tehlikelidir, malesef deneyimlerim var bu yönde. hiç bir şekilde atara kalkamıyorsun, atar yapacağını anlıyor ve senden önce alakasız bir konuda sana atar yapıyor, atağa kalkarken kontra ataktan kalende golü görüyorsun :)
hesabın var mı? giriş yap