• adamım ve kadim dostum(peh peh peh) liev schreiber, the l word'den aklımızda yer eden katherine moennig ve jon voight'un oynadığı, showtime'ın yeni dizisi(çoğu yerde dizi olarak geçiyor ama kimi yerde tv filmi olarak algılanmış nedense). eley'de geçen dizimizin, "fixer"lık adlı uğraşla iştigâl eden ray donovan(liev) isimli bi arkadaşın başından geçenler şeklinde yüzeysel bi konusu var. bu sene içinde çıkacağı söyleniyor...
 • dexter gibi 30 haziran 2013'de başlayacak olan dizi.

  http://tvbythenumbers.zap2it.com/…-sex-more/165132/
 • showtime'ın diğer kablolu kanalların yaptığı gibi sükse yaratmış bir dizinin* ardına yerleştirdiği, yeni sezon hitlerinden birisi olması beklenen dizisi. aynısını hbo ve starz da sürekli yapıyor.
 • katherine moennig için izleyeceğim dizidir.
 • scandal'ın showtime için sertleştirilmiş versiyonu gibi duran dizi. bu sezon dexter'ı kaybedecek olan showtime derhal yerine büyük bir hit çıkartmalı. ancak ray donovan o dizi olmayacak bence. ben ilk bölümü hiç beğenmedim, devam etmemi sağlayacak şeyleri de bulamadım açıkçası.

  scandal'a benzettim, ki bu sezonun en büyük başarı hikayesiydi malumunuz. oradaki gibi kirli çamaşırların üzerini örtmeyi meslek edinmiş bir karakterimiz var. tabii kendi kirli çamaşırları hepsininkinden kötü kokan...

  hikaye çok dağınık, öyle böyle değil. dizi bir oraya gidiyor, bir buraya. bir aile dramı oluyor, bir geçmişten bir sır çıkıyor, bir ray'in işini anlatmaya başlıyor, bir başka bir işe geçiyor, sonra ötekine dönüyor derken ortaya uzun zamandır gördüğüm en karman çorman dizi bölümü çıkıyor. sanki her şeyi koyup herkesi bir yerden yakalamak istemişler.

  ray karakteri ise çok donuk ve seyircinin sempatisini bir gram olsun kazanacak tek bir özelliği yok. liev schreiber pek sevdiğim bir oyuncu değildir, ama yeri geldiğinde başarılı performanslar sergilemişliği vardır. burada sıkıntının onda olduğunu düşünmüyorum. kağıt üzerindekini güzelce oynamış. anti-kahramanların çok tuttuğu günümüzde yine bunun ekmeği yemeye çalışılmış. ama dexter'ın, house'un, walter'ın hep seyircinin ilgisini çeken ve "o kötü ama iyi yanları da var be" dedirten özellikleri vardı. ray safi kötü, safi itici bir adam ve bu yüzden de haftada bir saat boyunca onu takip etmek çok kolay değil.
 • pilot bölümü çok başarılı olmasa da, karakterlerin çıkış noktaları itibariyle umut verdi. farklı hikayeleri tek bir odakta tutabilmek önemli bir iş. biraz dağınık bir hikaye örgüsü var gibi. sonraki bölümlerde nasıl toparlayacaklar, dizi nereye doğru seyredecek emin değilim. dexter gibi bir dizi olmasını beklememek gerek. burdaki ana karakter çok daha karanlık. çok daha mimiksiz, hissiz.
 • dexter ile kıyaslanmasının sebebinin iki dizinin ortak fragmanı olduğunu düşündüğüm dizi.
 • kurgusu, hikayesi zayıf. karakterleri sağlam dizi. yola gelmeli
 • john voight'in döktürdüğü dizi.
hesabın var mı? giriş yap