72642 entry daha
  • ülke ne kadar çok facia yaşadı bu vasıfsızın iktidarında..
  • bu ara emekliye vermediği paraları seçim trollerine yatıran kişi.
  • baktı halk tepki vermiyor bir sonraki seçimde "hey avanaklar ekonomiyi nasıl batırdık ama? ehiehi" diyeceğini ve yine seçileceğini düşündüğüm akp genel başkanı
  • yaşlanmaktadır, azalarak bitmektedir. farkında değildir.

ben söylemiyorum kendi seçmenleri söylüyor.
  • yakında ölecekmiş gibi "hatıran yeter" şarkısıyla reklam klibi yapılmış.
  • eşsiz ekonomi ve finans bilgisini wall street yerine türkiye'de değerlendiren c.başkanı.

neydi? faiz sebep, enflsyon sonuç.
    diğeri neydi? nas var nas. sana bana ne oluyor?

yani şaka bi tarafa, vatandaşı olmasan hakkaten eğlenceli ülke amk.

(bkz: ben ekonomistim)
  • insanlara bırakın yoksulluk sınırı, "açlık sınırı altında" maaşı reva görüyor. sonra diyor ki, maaşları arttırmaya para yok.

sizce şu seçim döneminde, özellikle istanbul'u tekrar almak için harcadığı para; reklam, sürüyle miting, trollerin maaşları, o yok denilen paranın kaç katıdır?
  • tanim: tarihte doneminde fenerbahce'ye en cok zarar gelen lider

fenerbahce'yi zerre seviyorsaniz yerel secimlerde bu adama oy vermeyin. akp'liyseniz bile yerel secim zaten, cok da buyuk bir etkisi olmaz belediye melediye birakin kaybetsin - bir mesaj olsun.

iktidari guclendikce fenerbahce'nin eziyeti artti. galatasaray'a araziler imar izinleri stadyumlar peskes cekildi.

bakin cok ozet bazi buyuk olaylar:

2006: denizli'de sampiyonluk gasp edildi. macin tatil olmasi gerekirdi. top oynanamadi. dakilarlaca dur kalk mac ha-hu ile bitti. tayyip erdogan iktidar

2011: feto operasyonu yapildi. kulup takim kadro perisan edildi. tarihin gidisati bukuldu. tayyip erdogan iktidar

2011: operasyon sonrasi tff fenerbahce'yi sampiyonlar ligine gondermedi. tayyip erdogan iktidar

2012: dia komik bir kirmizi kart gordu. galatasaray ile icerde sampiyonluk maci 0-0 bitti - galatsaray takimina bir saldiri olmadi. mac sonrasi polisler tribunlere saldirdi. biber gazlari olaylar stad disina bile tasti. galatasaray o ortamda tutturdu da kupami alacam diye. bizzat kendisi aradi karanlikta galatasaray geri cimlere gidip kupa aldi hirsiz gibi. tayyip erdogan iktidar

2015: trabzon'da fenerbahce oyuncularina silahli suikast duzenlendi. yabanci oyuncular turkiye'de kalmak istemedi. hala saldirganlarin kim olduklari bulunamadi. tayyip erdogan iktidar

2024: trabzon'da butun mac trabzon seyircisi mac oynanamasin diye ugrasti. mac tatil edilmedi. mac sonunda fenerbahceli oyuncular fiziki saldiriya ugradi. spor bakani bir gecmis olsun bile dilemedi. kendisi de dilemedi. tabi ki, tayyip erdogan iktidar

2024: akp trabzon belediye baskan adayi parmak sallayarak fenerbahce ve besiktas'i tehdit etti. tayyip erdogan iktidar

daha da say say bitmez.
  • bizi tatlı rüyamızdan uyandırıp ülkenin gerçeklerini yüzümüze vuran şahıs. kendisi olmasa ezberleme öğretilerle kendimizi kandırmaya devam edecektik. artık neyin ne olduğunu görüyoruz. diliyorum ki bu noktadan sonra ülkenin yönetimine talip olacak aydınlık zihniyet taşıyan kişiler, su yüzüne çıkmış sorunları görüp bunları dikkate alarak yeni yollar çizsinler ülke için.
  • müge anlı izlerken reklam girdi ”bir gün gitsen bile hatıran yeter “çalmaya başladı malum pms dönemi gözlerim doldu. bir turkcell bir de bu parti reklamları beni hep duygulandırmıştır. reklamdan sonra sempatimi kazandı balık burcu nereden manipüle edeceğini iyi bilir. bu partilerin fethetme arzusu olmasa kişisel olarak iyi bir dede olduğunu düşünüyorum hatta parti diye bir şey olmasa keşke. sonra pkk bölücü örgütü oluyo partilerde insanları örgütlüyo pkkya haksızlık (bkz: lütfen ateş etmeyin ben polonyalıyım) evet parti arabalarında çalan şarkılar da oyumu etkiliyor. bugün duygusalım. evet ben o kimi dinlese ona hak veren kişiyim:(
2 entry daha
hesabın var mı? giriş yap