sorunsallar (12)
71366 entry daha
 • ta siyasete atıldığı ilk günden beri rte'nin hayalidir, cumhuriyeti tasfiye edip memleketimizi kurguladığı ümmetistan devleti haline getirmek. söylemleriyle ve eylemleriyle, bu hayalden hiçbir zaman vazgeçmediğini görebiliyoruz.

  yıllar içerisinde;
  yeri geliyor bölücülerle anlaşıyor ve hükümet kuruyor,
  yeri geliyor milli mücadele düşmanı saidi nursi izinden giden tayfayla birlikte kurumlara sızıyor,
  yeri geliyor yükseldiğini fark ettiği milliyetçi akıma yanlıyor,
  şimdi de ölesiye nefret ettiği atatürk'ün, izinden giden ulusalcı kesimi kafalıyor.

  ama tüm bu dönüşleri yaparken, ilk siyasete atıldığı amacından hiç sapmıyor ve o istikamette kararlılıkla devam ediyor.

  hele şimdi ömrünün sonlarına geldiğinin gayet farkında olduğu için, bu dönüşlerle yavaş yavaş hazırladığı ortamı ömrü bitmeden nihayetlendirmek istiyor. bunun için ezemeyeceği ilke ve yıkamayacağı kanun, siyasetçi yoktur bu saatten sonra. inşallah seçilemez ama seçildiğinde göreceğiz bunu maalesef...
 • seviliyorsun reis. türkiye’de on milyonlarca, dünyada yüz milyonlarca insan tarafından seviliyorsun. biz senden razıyız. seçim geçsin de işimize bakalım, kızıl elma bizi bekler.
 • uyuyan prens
 • allah'ın evinde miting yapan siyasetçi. normalde mütedeyyin bir müslüman bundan rahatsız olmaz mı? müslümanım diyenler bu soruyu kendilerine sorsunlar ve bu siyasetçi ile partisinin dine nasıl bir zarar verdiğini düşünsünler...
 • benim en sinirimi bozan, en nefret ettiğim yorumlardan biriside “tayyipin amacı şöyle yapmak, böyle yapmak...” gibi söylemler. arkadaşlar amaç yalnızca malı götürmek, ne kadar çok olursa o kadar... yani yaptıkları bütün stratejiler falan direk paraya odaklı. öyle ideolojik sebepler falan değil. ne ideolojisi yahu? bugün canhıraş savunduğu şeyi yarın tam tersi hiç söylememiş gibi davranabiliyo. bunun sayısız örneğini yaşadık. hatta “açılım” dönemi bunun en iyi örneklerinden birisidir. yani ortada bi devlet aklı, bi strateji falan yok. hedef seçim kazanmak ve çeşmenin başında durmak. erdoğan gittiği gün ortada akp diye bir parti bile kalmayacak.
 • hüsapar ın çok sesi çıkıyor bu ara
  onun yerinde olsam adamları sessize alır ausun azınlıksınız midelerini bulandırmayın insanların derdim

  seçimi kazanmak istemiyor belli ki zaar
 • pirus zaferi, yıkıcı büyüklükte kayıplar pahasına kazanılan bir zafer. kazanılan zaferin verilen kayıplardan sonra anlamsız hale gelmesini ifade eder.

  seçim kazanmak için yaptığı hesapsız kitapsız ücret artışları, seçime kadar doları tutmak için çıkardığı kkm saçmalığı, seçimi kaybedeceğimi bilsem bile çıkarmam dediği eyt, ötelenen borçlar, bu seçimi kazanmasıyla birlikte yabancı yatırımcının tamamen kaçacak olması nedeniyle kendisini devasa bir ekonomik enkaz bekliyor, bunların hepsi pirus zaferinin kayıplarına denk gelir
 • 2 gün sonra erdoğana oy atacak her birey gireceği vebalin altından kalkamaz. ben buradan uyarıyorum yok efenim bilmiyorduk diye konuşmasınlar. para karşılığı hangi ülkelere ne tavizler verildi bilmiyoruz. çok kötü bir karanlık bekliyor bizi eğer kazanırsa.
 • kazanmasını beklediğim şahıs. başladığı işi bitirmeden bırakacağını sanmıyorum.

  ha başladığı iş ne diye soracak olursanız onu da sizin hayal gücünüze bırakıyorum. ben yazarsam hoş olmaz. cumhurbaşkanına hakaret bahanesini uydururlar yine.
930 entry daha
hesabın var mı? giriş yap