• daha önceden yazdım hala bu adama reisi diyorlar hayret ediyorum dünya'da erdoğan kadar tükürdüğünü yalayan başka bir devlet başkanı varmı bana söyleyin.
    mehmet şimşek hakkında daha önce söylediklerine bakın.
    ekonomiyi dış güçler batırdı diyor yeni merkez bankası başkanı olabilir dedikleri hanımefendinin cv'sine bakın.
    rahip brunson konusunda nasıl tükürdüğünü yaladı ise bugünde aynısını yapıyor.
  • artık reddetmek yerine kendisinden feyz almak gerekiyor.

1994te belediye başkanı seçilirken kapı kapı gezdiler, her ışık gordukleri eve misafir oldular. herkesin derdini dinlediler.

genelevleri gezdiler, solcuları, komünistleri dahi partilerinde kabul etti.

diğer partiler bunu yapıp kendilerini halka anlatmaya çalışıyor mu? hayır.

oturduğu yerden beni seç demekle olmuyor bu işler.

doksanlarda, kapalı birinin devlet dairesinde çalışması, orduevine sakallı girmek, taksim'e camii yapmak hayaldi.

basının tamamı, reha muhtar, ali kırca, uğur dundarlarla, güneri civaoğlu, levent kırca ile doluydu. yanlış anlama ben o dönemi daha çok seviyorum, daha güzeldi. bunu şunun için yazıyorum. o dönem sadece kanal 7, siyasal islam yanlısı yayın yapıyordu. deseler ki atv, kanal d, star, show ve bunların uzantıları her biri kanal 7 gibi yayın yapacak herhalde insanlar başka yerleriyle gülerdi.

şimdi yukarıdakilerin hepsi, hayal denenler teker teker oldu mu? oldu.

o zaman erdoğan, bir devrimcidir.

yıllarca devrim, devrim diye tatlı suda gezenler örnek alması gerekir. isteyince, çalışınca oluyor demek.
  • akp ilçe teşkilatındaki belediye meclis üyesinin oğlunun lise arkadaşının kapı komşusu parti bağlantısıyla çeşme'de villada oturup porche'ye binerken, reisin mal varlığının 1 milyon dolar bile etmemesi üzmüştür.
  • gurbetçiler ve akp'liler 7/24 kafa şişire dursun

almanyadaki yeşiller partisi bile bu adamdan daha fazla pro-avrupacı değildir
  • en büyük mü bilmiyorum ama çok büyük adam. kendi bırakmak istemedikçe türk siyasetinde kimse silemez bu adamı. artık ciddi manada saygı duyuyorum.
  • twitter biosunda "türkiye cumhurbaşkanı" yazıyor. bilindiği üzere ülkemizin adı "türkiye cumhuriyeti" dir.

anlamıyorum oraya türkiye cumhuriyeti yazmak bu kadara mı zor geliyor? devlet kurumlarının tabelalarından t.c. leri kaldırdınız şimdi twitter bioların mı geldi sıra hakikaten merak ediyorum.
  • bir beş yıl daha hayatımızı silkmek üzere bugün yemin edecek olan partili cumhurbaşkanı.
    bu gidişle hepimizi gömecek reis.
  • yonettigi ulkenin ana muhalafet lideri kaset komplosu ile istifa etmek zorunda kalirken bunun arkasina dusup, birileri turkiye'yi sekillendirmeye mi calisiyor, muhalefeti sekillendirmeye mi calisiyor dememis, ana muhalefet partisinin onurunu korumak bu devletin sorumlulugudur dememis, meydanlara cikip "hem de esiyle degil, buna nasil kendi ozelim dersin, bunlar ozel degil genel genel" diyip kaset uzerinden oy toplamistir,
    https://www.odatv4.com/…nel-diyordu-12022029-178297

recep tayyip erdogan siyasal islam'in vucut bulmus halidir. oy icin her ama her yol mubahtir diyen birisi. asla hicbir ilkesi yok. siyasal islam tam da bunu emreder zaten.
  • sapla reis bundan sonra acıyan en adidir. ustalık döneminin 4-5 katı sapla bundan sonra halka.
hesabın var mı? giriş yap