• gün olacak, devran dönecek heykel oraya geri döndürülecektir.
  • rizelilerin bu duruma fazla ses cikaracagini sanmiyorum. put falan diyorlar hatta heykele. erzurum'dan daha koyu bir muhafazakarlik ve milliyetcilik ariyorsaniz, rize'ye bakin direk.
    isterseniz eksileyin su entryi de.. ama gercekler ortada.
    rize denilen yer, kücük, dünya gerceklerinden bihaber, ice kapali, reise hayran, kafatasci ve islamci bir sehirdir. adamlarin, atatürk ilkelerini ve ülkeye sundugu yenilikleri, modern gelismeleri filan takdir ettigini mi saniyorsunuz? onlar dikilen betona bakar, duble yola bakar..

debe editi: (bkz: arda için yardım topluyoruz)
    ve sehitlerimize rahmet..allah yakinlarina sabir versin. cok üzgünüm.korkunc bir olay yasanmis. ne oldugunu biliyorsunuz..
  • atatürk bazı insanlara fazlaydı zaten.
    yerine rte heykeli oraya daha çok yakışır.
  • önünde bir polisin silahlı eylem yaptığı heykel.

allaha tapın bu puta tapmayın diye anırıyordu.
  • içlerindeki yunandan kurtulamayan karadeniz çomarlarının son icraatıdır...

adamların fıtratında türklük yok, atatürk'e alerjik reaksiyon göstermeleri normaldir...

not: bu ülkenin çağdaş rum vatandaşlarına selamlar olsun, onlar bu çomarlar gibi hain değildir, yunan derken lafım onlara değil zaten, osmanlı zamanında vergi ödememek için müslüman olup da şimdi dindarlık ve türklük taslayan karadeniz insanına...
  • yerine katar emirinin heykelinin dikilmesi rize için uygun olacaktır. hatta heykele eklenecek bir özellikle, günün herhangi bir saatinde heykelin sikinden fırlatılacak altın sikkeler için rize halkının birbirini sikmeye çalışmasını izlemek baya eğlenceli olabilir.
  • yerine şöyle bir şey dikelim derim:

http://resources1.news.com.au/…0413-north-korea.jpg
  • bugün facebook'da bir polis memurunun da puta tapmayın diyerek atatürk heykelinin önünde aşırılık yaptığı bir video izledim.

aklıma iki şey geliyor, ya belli bir kesimin damarına basılmak isteniyor ya da söylenildiği gibi nabız yoklaması yapılıyor..
  • çayı memleketlerine ilk ektiren, ekmeklerini veren adamın heykelini sökmüşler, ne diyim
    tarihini bilmeyen geleceğini de bilemez
  • yerine ayakkabı kutusu heykeli dikilmelisi çok daha anlamlı olacaktır.
hesabın var mı? giriş yap