• togg yerli ve milli değildir kardeşim demek istediği açıklamadır. düşünsenize akp'nin en tepe zekası bu. neyse recep'i kızdıracak açıklamadır. varank'ı da muhtemelen terletmiştir.

kaynak

edit: beyni kıvrımsız arkadaşların pek çabuk ikna olduklarını gördük bu açıklamalarla. yıllardır ballı maaşlar alıp meclise tek bir katkısı olmayan bu kadın acaba saydığı otomobil markalarının motorlarının orijin ülkede üretildiğini biliyor mu? örneğin mercedes veya tesla. togg dediğin araç tüm dünyaya haber salıp ey modern dünya duyduk duymadık demeyin bize bir otomobil yapın biz onları birleştirecuk deyip siyasi malzeme yaptığın ölü bir projedir. neden çünkü recepin canı öyle istiyor. recep çünkü bayılıyor bir şeyin üzerine sadece bir etiket basıp hah şimdi yerli milli kisvesiyle şark kurnazlığı yapmaya.

bakın togg sürekli video paylaşıyor ahan da fabrika çatlayın da patlayın der gibi. peki tek bir video gördünüz mü böyle tipik araba fabrikalarındaki boyama süreçleri, motor yapım süreçleri ya da en azından sac yassılaştırma vs. göremezsiniz neden? çünkü her biri bir yerden geliyor bu memlekette birleşiyor. e allan sadakı bunu memleket zaten 60 yıldır gayet de başarıyorken sen ne başardın farklı?

biz ama ee şey, biz siyasal islamın türbanın bunu başaracağını gösterdik mi diyeceksin. ben söyleyim siz bir bok başaramazsınız sizin bismillahınız para namazınız rant abdestiniz hırsızlık duanız yolsuzluk haccınız gösteriş zekatınız görgüsüzlük. siz vasat bile olamayacak kadar hoyrat yobaz ve gelişmeleri sadece kendi saadeti için kullanan suç örgütü mensuplarısınız.
  • aslında mala anlatır gibi anlatmış ama yazar arkadaş anlamamış yine de
  • tesla için amerikan başkanı, volvo için isveç veya çin başbakanları meydana çıkıp "milli" ayağına bu işin kaymağını yemeye çalışmıyor. asıl sorun burada...
  • şimdi bu hanım kızımız, tekrar seçilmez ise 14 mayısta emekli olacak ve biz halk olarak ömrü boyunca buna maaş mı ödeyeceğiz?
    ben videoyu izlerken aklıma ilk bu geldi nedense. biz ne günah işledik diye düşünüyorum şimdi.

edit : mesaj kutum bilgilendirici mesajlarinizla patlamis. cuma namazının verdiği gönül ferahlığı ile hepinizi selamlıyorum.

kızımız emekli olma yaşını bekleyecekmiş, ben bunu bilmiyordum. o yaşa geldiginde prim miktarini da doldurursa emekli vekil maaşı alacakmış. neyse artık çocuklarımız öder o parayı. bize ödemek nasip değilmiş.

cahilliğimi törpüleyen tüm dostlara selam ve dua ile.
  • (bkz: #146747745) ideali doğrultusunda azimle ilerliyor :/
  • genel perspektifte doğru yapılmış bir açıklama.

sorun, akp'nin her şeye milli ve yerli propagandası üstünden meşruiyet kazandırma anlayışı. bu propaganda ile kutuplaşma yaratması.

nihayetinde doğru bir yatırım, yanlış bir yol izlenerek aşırı siyasallaştırıldı. togg özel bir girişim. bu siyasi kabuğu üstünden atmak zorundadır. aksi halde yatırımın geleceği risk altında olacaktır. hiçbir hükümet, kendisinden önceki iktidarla özdeşleşmiş bir markaya subvansiyon vermez. hele hele asgari ücret açlık sınırının altında, emeklilerin yarısından fazlası asgari ücretin altında maaş alırken.
  • maks zeka super dahi aciklama. arabalari banttan inmeden önce tsrihst şeyhlerine de okutup ufledin mi super işte... o degil de, bizim vergiler buna gidiyor ya lan...
  • yerli milli kavramını kovalamamak lazım bu boş muhabbet bu konuda haklı ama daha konuşmasını bitirmeden bayraktar kameralarını yerli milli üretiyor diyor 1 buçuk dakikalık videoda haklı kalamadı kendiyle çelişti tebrikler.

bu kız türkiye'de internetin yavaş olduğunu 2020 yılında öğrenmişti o kadar vizyoner bir insan yani kendisi link
  • her cumlesi bir onceki cumlesi ile celisen bir hanimefendinin aciklamasidir. kendi kuyrugunu yiyen yilan gibi yiyor sonra kuyrugu malum yerden cikinca tekrar yiyor. yiyor yiyor doymuyor.
  • senin söylediğin yerli ve milli sınıfına girmez olsa olsa milli sınıfına girer. yerli diyebilmen için tüm ihtiyaçlarını burada karşılaman dışa bağımlı olmaman gerekiyor. kendi kendilerine saçma sapan açıklama yapıyorlar işte. böyle devam etsinler ortaya çıkıyor tek tek
hesabın var mı? giriş yap