• müthiş bir wonderwall coverı bulunan sahsına münasır kişi..
  • gold'da bir rescue blues var sozleri soyle:
    herkes senin dususunu gormek ister
    sirf bu yuzden seni once sevip yukseklere cikartirlar
    aciya ihtiyacin oldugunu zannederler cunku
    sonra da kurtarici bir huzne atarlar seni
    iste bu yuzden simdiden gidiyorum ben
    haydi eyvallah
    yani ben ryan adams olsam ayni sozleri turkce boyle soylerdim.
    (bkz: kurtarici huzun)
  • yeni nesil alternatif gençliği taradından çok tutulan bu yetenekli kardeşimiz, bryan adams ile olan isim benzerliğinden dolayı yapılan espri ve takılmalardan mustarip olsa gerek. işin tuhafı ikisi de 5 kasım doğumlu. pes vallahi...
  • wonderwall'ı tekrar ve tekrar dinletip," evet o sözlere melodi bu olmalıydı, daha iyisi olamazdı" dedirten, ruh okşayıcı-mest edici-takip edilesi kişi.
    (bkz: loopa alinacak sarkilar)
  • white stripesa tükürüp tükürüp sonra tükürdügünü bi güzel yalayan insan.jack white için rock tarihinde müzikle sesin böyle bir uyumu yok süper adam demis.bence kendisi de yıllar sonra süper bir cıkıs*la karsımıza cıkmıstır.ve ayrıca anneyle söyle bir dialogun gecmesini de saglayan kişi:
    -ya bu adam güzelleşmiş eskiden bööle degildi..
    -anne o ryan adams bryan adams degil "r"yle
    -olsun bu da güzel cocukmus..
    -...??
  • bildigimiz, sevdigimiz wonderwall'i uyusturucu haline getirip damardan zerk eden sanatci, bagimli hale getirmistir bu naciz bedeni.
  • resmi sitesini friends dizisi sona erdigi için üzüntüsünden bir sureligine kapatmistir kendisi,ilginctir. bunun disinda gayet basarili bir singer-songwriter dir kendisi
  • james iha, melissa auf der maur ve evan dando ile the virgins grubunda post-smashing pumpkins american guitar band muzigi icra eden, melissa auf der maur ile yasadigi one-night-stand yuzunden uzatmalisi winona ryder tarafindan kapinin onune konulan aslen neo-country olarak adledilen muzigin amerika'daki en taninmis yorumcusu.
  • pazartesi günü çıktığı letterman'da death tşörtü giymiş, helal. bundan sonra alemin en kral insanıdır benim için: http://www.youtube.com/watch?v=szivk0l2tmk
hesabın var mı? giriş yap