• kendisine oy verenleri aptal yerine koyduğu doğru değildir, kendisine oy verenler kendisine kızgın değildir. kendisine oy verdim, istediğini yapmakta özgürdür. teşekkürler.
  • tam soğan lan. omurgasızlığın kitabı olsa yazarı bu olur hiç şüphesiz ki.

plana sadık kal deyip milleti trolleyen adama halen inanan varsa ona harbiden köprü satarım ben amk.
  • yeni gelin gibi mutlu.
    bu arada kendisine oy veren çoğu insan kendisine kızgındır. kitlesini belli vaatlerle sandığa çekip sonra da aksini yapmıştır ne demek istediğini yapmakta özgürdür mal mısınız?
  • çok iyi ya. neyse ki geri kalan hayatımda "ben milliyetçiyim" diyene sittin sene oy vermeme kararımı perçinlemiş oldu.
  • abi adam göç bakanlığı diye bir bakanlık alırsa neden mutlu olmasın ki? seçim kazanmak ayrı ülke menfaatine çalışmak ayrı. ha yeri doğrudur yanlıştır ama ülkeden mültecilerin gönderilmesine yardımcı oluyorsa yaptığı işi konumundan bağımsız tebrik ederim.
  • adam sandık fos çıktı vıttırı vızzık adamlar.
  • ümit özdağ hayranı 31ci ergenlerin 'gerçek atatürkçü, gerçek milliyetçi, gerçek muhalif' başkan adayının halleridir. 1 sene kafa siktikten sonra böyle göt olmaları beni çok mutu etti açıkçası.
  • aileden nesiller boyu uzanan yüksek öğrenim,adab-ı muaşeret ve yüksek maddi imkanlar silsilesi içerisinde görüp geçirmeden gelen hiç kimsenin ülke yönetimini eline geçirmesine müssaade etmeyen bir sistem olmadıkça biz düzelmeyiz.
hesabın var mı? giriş yap