• ak parti sağlık bakanı fahrettin koca'yı tebrik etmek zorunda kalan ivedik.

--- spoiler ---

hatay'da depremin ardından 2 ayda tamamlanan defne devlet hastanesi ile ilgili paylaşımda bulunan şahan gökbakar, "2 ay oldu ve defne devlet hastanesi tamamlandı. sn.fahrettin koca'yı takdir ve tebrik ediyorum" dedi.
    --- spoiler ---
  • tombisim yanlamaya başladi.
  • muhalif seçmeni birbirine kırdırmak suretiyle bu seçim görevini yetirmiş bir akplidir.
  • ne oldu tombik muharrem inceye küfretmedi mi hala ne yaptı vaz mı geçti bu tutumdan yoksa şimdi kk'ya mı saydırmak için hazırlanıyor.
  • kılıçdarın haksız olması alkolik narsist muharremi haklı yapmıyor arkadaşlar.
  • şimdiden not olarak yazalım da ince'ye falan sallayıp kılıçdaroğlucu takılınca sazanların kahramanı zamanının çok sevgili tombişi de yavaştan reise dönerse kimse şaşırmasın.

sonuçta erdoğan'ı yenme ihtimali olmayan tek kişinin trollüğünde bu kadar emeği olanın erdoğan'ın başarısında emeği büyük.
  • yüzde 1, 2 alırlar dediği adaylardan biri yüzde 5 aldı, üstelik kendi partilerini değil cumhur ittifakı'nı destekledi. kaybettikleri seçim hakkında tek cümlesi yok.
    milli ve muhafazakar kardeşlerin, mücadeleci ruhlar senden haber bekliyor şahan gökbakar, yaz bir şeyler aramızda kalsın.

edit: imla
  • omurgasız.
  • tombişim şimdi kimden taraf olacak merak içinde beklemekteyim. sefalette bile eğlence bulabilecek kadar zengin bir sanat sepet tayfasına sahibiz. bi yandan "üçüncü yol mümkün" diyenlere saydıranlar, bir yanda kılışdar istifa diyenler, öbür yanda tayyip ölmeden gitmeyeceği belli olan akp. üstelik chp ve iyi parti içinde isyanlar çığlıklar. minik sincap alvin ve dostlarını da unutmayalım.

tombişimin işi zor, çerezimi aldım bekliyorum.
  • muharrem ince'yi linc eden tayfanin basinda bu recep ivedik geliyordu. tarihe not dusulsun.
hesabın var mı? giriş yap