• yanlıştır.

  pkk'yı resmileştirmiş ve başını en üst düzeyde tanımıştır. yani pkk'ya savaşı sen kazandın az bekle toprak vereceğiz demiştir.

  uzun uzun yazacağım da ne farkedecek mk.

  hee bitirdi yav.

  edit: başlığı açan kaçmış. jöleli midir nedir.
 • 2000'lerin başında ecevit hükümeti döneminde apo yakalandığında pkk dağılma sürecine girmiş, bir kaç yıl boyunca çatışmalar asgari düzeye inmişti. o yıllarda da terör bitiyor deniyordu ama bir kaç yıl sonra ak parti döneminde olayların nasıl ayyuka çıktığını gördük. dolayısıyla olayların sadece güncel durumuna bakarak aptalca çıkarımlarda bulunmayın. anlaşma bugün bozulsa yarın güneydoğu eskisinden de güçlü bir çatışma ortamına döner.

  pkk'nın bittiği filan yok. militanları dağda, silahları var, cephaneleri var, 10 yıl önceye göre kendilerini çok daha güçlü hissediyorlar. bölge halkının desteği devam ediyor. üstüne üstlük tsk da operasyonları kesti.
  yine de umarım görüşmeler olumlu sonuçlanır. bir gün barış sağlanırsa türkiye'nin en büyük sorunu listesinde bir numaraya yolsuzluk yerleşir ve biz de hep beraber o haramilerle mücadele ederiz.
 • (bkz: fagositoz). " p" den başlamış yemeye.
 • pkk 30 yıldır hayalini kurdupu devleti masaya oturtma ve özerklik yolunda kocaman bir lokmayı kaptıktan sonra hala "akp pkk'yı bitirdi" diyebilen sığırlar olduğunu gösteren saçma sapan önerme. herifler istediklerini almak üzere, apo'nun çıkmasında bir sorun olursa sen o zaman gör pkk'nın bitip bitmediğini.

  taptığınız tayyip, pkk'nın tüm emellerini hayata geçirmek üzere, sen hala "akp pkk'yı bitirdi" diye sayıkla emi ak sığır??
 • şaka maka nasıl da götünüzü yırtıyorsunuz akp güzelleyebilmek için
 • müttefikimiz abd düzenli orduya geçirdi onları, ypg oldular artık.
  helikopterleri bile var :
  pkk-helikopteri-nereden-aldi
  hatta dün kendi kendilerine düşmüş geberesiceler.
  he ortamlarda bitti dersin kim bilecek.
  boşa eğitmiyorlar tabi.
  abd genelkurmay başkanından ypg ye ziyaret
  2. bir hendek operasyonu daha deneyecekleri o kadar belli ki. görsel
  seçimde adamlarının kazanmasını bekliyorlar muhtemelen.görsel
  ekonomisi dibe vurmuş bir ülke, ne idüğü belirsiz milyonlarca mülteci, yunan adalarının silahlandırılması.
  yugoslavya, suriye, ırak, libya, afganistan bugün ukrayna yarın?
 • pkk şuan ypg oldu, suriyede de devam ediyor. ama kabul ediyorum hadi senin dediğin doğru pkk yi bitirdi yerine ne getirdi? istanbul'un göbeğinde çatışan mafyalar dünyadaki tüm kriminallerin buraya doluşması ve tonlarca uyuşturucu bağımlısı genç... pkk bitti de sen daha mı güvende hissediyosun bunu cevapla beyni olmayan aşağılık yaratık?
 • (bkz: şaka maka başlıklarının sıkması)

  (bkz: sıkmak)

  edit: akp'nin suriye iç savaşı başlangıcında sınırları açarak teröristlerin suriye'ye toplanmasına destek verdiğini bilmeyen yazar beyanıdır. sınırlardaki mayınları kaldıran da akp hükümetiydi. avrupa ve abd'den döviz desteği karşılığı sınırları beleş hale getiren, afgan ve pakistanlı teröristleri güzelleyen de akp'ydi. daha neler neler akp de işte burada hepsini saymak zaman kaybı. yarın yine unutacaksınız çünkü !
 • taksim'de bombayı kim patlattı acaba? diye sorduran saçmalık.
 • şaka maka pkk/pyd/ypg akp döneminde türkiye'nin sınır komşusu olmuştur.
hesabın var mı? giriş yap