• 1 sene boyunca kullandım.sorun yaşadığım dönem olsa da genele baktığımızda memnundum ve yenilemeye karar verdim.yenileyeli 2 gün oldu ancak hala hesabımı aktif etmiş değiller.yenilediğime pişman ettiler
    edit:sercan bey ilgilenip düzeltti teşekkür ederim
  • tavsiye üzerine geçen hafta 1 yıllık satın aldım. bir üstteki arkadaş gibi, sinema kanallarının çoğu çalışmıyor. spor kanallarında bir sıkıntı yok ve takılmadan çok hızlı bir şekilde yayın akıyor. fakat sinema kanallarına sercan bey'in bir el atmasını ümit ediyorum...

edit : sağolsun sercan bey tarafıma ulaştı.. server arızası nedeniyle bir süredir sıkıntı yaşandığını fakat, yavaş yavaş düzelmeye başladığını belirtti. kontrol edip, gelişmeleri bildireceğim.
  • yayınların yine patladığı oluşumdur,bu soruna ciddi bir çözüm bulmaları gerekiyor.
    edit:sercan bey sorunu çözdü.
  • 3 senedir sıkıntısız kullanırım. çok da fazla üye kazandırdım. ancak şu son zamanlarda bu sıkıntılar çok fazla olmaya başladı. şimdi de derbi sırasında olacak iş mi bu?

edit: sercan bey sağolsun hemen anında ilgilendi. ekstra bir problemim daha vardı. fazlasıyla telafi ederek giderdiler onu da. 3 yıldır kendilerini kullandığım için ne kadar doğru bir karar verdiğimi de tekrardan gösterdiler. ellerine sağlık :)
  • tv de şampiyonluk sevincini bile izlemek ateş pahası, iyi ki böyle firmalar var ki şuanda galatasaray’ın sevincini izliyorum.
  • (bkz: 2023 kurban bayrami tatilinin 9 gun olmasi) konuda yer alan tatil boyunca parasızlıktan evde 24 saat izleyeceğim ucuz hizmet.
  • benim santral iptv yi kullanım amacım, almak için maddi ve manevi gücümün yetmediği tüm platformların yer alması. açıkçası bu yüksek ücretli medya platformları üzerinden sadece abonelik almakla bitmiyor diziyi ayrı yerden filmi ayrı yerden maçları ve yarışları ayrı yerden derken hangisinin uygulamasını kuralım hangisinin şifresini aklımızda tutalım yada hangi birine para yetiştirelim. adamlar hepsini bir araya getirmiş bu sebeple kullanışlı bir oluşum ve destekliyorum. 4 yıllık aboneliğimde büyük bir problem yaşamadım.
  • arayüzü çok başarılı, pek çok platform uygulamasından daha stabil, umarım bozmadan devam eder.
  • hali hazırda 1 yıldır severek kullandığım bir iptv sağlayıcısı var. yıllık 700 tl ye çıkardılar.
    şimdi buraya bakıyorum santral ise 550 tl diyor.
    alacaksam 3 yıllık falan almayı düşünüyorum. şuan ki sağlayıcım 2 yıl için 1100 tl diyor. burası 3 yıl için 1150.
    arada baya fark var. santrale geçmem için bana bir neden söyleyin lütfen. yoksa 2 yıl için 1100 tl vereceğim.

edit: santral iptv 650 tl olmuş. 36 ay 1350 lira olsa da, yazarlardan geri dönüşler iyi olmadığından ben aynı kanaldan devam ediyorum.
  • benim sağlayıcım yıllık 50 usd. ya biz fena kazıklanıyoruz ya da bu arkadaşlar bu sektörün dandik oyuncuları. ama yukarıdaki yorumları okuduğumda kazıklanmadığımı anlıyorum. ben kaymak gibi yayın alıyorum hiçbir derbide donmadı. voddan da aşırı memnunum.
hesabın var mı? giriş yap