• con te partiro'yu içinizden birşey çıkarırcasına yorumluyor. midenizin altından vuruyor ve en sonunda gözünüzden çıkıyor herneyse o. diğer tüm sesleri gözden çıkarıyorsunuz akabinde.

edit: andrea bocelli ile duetleri için;
    (bkz: http://www.youtube.com/watch?v=d8zvhrsbuw4)
    bu kadın söylerken andrea'ya, andrea söylerken de sarah'a dikkat. izleyicilerle aynı mekanda bile değiller.
    sarah'ın andrea'nın omzuna elini attığı sahnede de şerefsizim bana sarılıyor sandım.
  • olaganustu bir ses, harika bir soprano. phantom of the opera'yi ondan dinlemek lazim kesinlikle.
  • andrew lloyd webber'in eski karisi..
  • (bkz: sigur ros)'un (bkz: glosoli) şarkısını coverlamış diva.

http://www.youtube.com/watch?v=uwux4ywmjhs
  • bugün doğum günü olan olağanüstü ses. iyi ki doğmuş.
  • eğer cennetin sesi olsaydı,sarah brightman'ın sesini seçerdi herhalde. güne başlarken veya gün bittikten sonra,rahatlamak için birebir.
  • tek kelime ile muhteşem bir ses, yazılanları okudum da epey bir yeren var.
    ya benim müzik kulağım yok ya da yazanlar bol keseden sallamış.
    dün akşam canlı dinledim, inanılmaz bir performanstı 3.5 saat büyülenerek dinledi herkes..
    kostümler, ışık görselleri ile bütünleşen şarkılar ;uzayın derinliğinde kaybolmuş hissi verdi.
    özellikle türk opera sanatçısı tenor erkan aki ile the phantom of the opera performansı müthişti. meğerse erkan aki ile daha önce çalışmaları varmış tabi biz erkan aki'yi dün ilk kez duyduk tanıdık ve hayran kaldık.

ben dün gece ömrüm boyunca unutamayacağım konser listesine sarah brightman nın performansını da ekledim.

not: bilet fiyatları cidden çok pahalıymış ama pahalı olmasına rağmen yaklaşık 30 bin kişilik kapasitesi olan fenerbahçe uluslararası spor kompleksi hiç de sanıldıgı gibi boş değildi, ya herkesin parası çok ya da benim gibi son dakika arkadaşın şirketi sayesinde beleş bilet bulan sayısı çok.
  • dün gece d-plus kanalında izlediğim harem adlı albüm turuyla hayranlığımın arttığı sanatçı. uzun süredir aradığım melodiyi de sonunda buldum. ( stranger in paradise)
  • su gibi sese sahip olan doga harikasi yaratik.. bir cinsiyeti oldugu düsüncesinin anlamsizligi yetmezmis gibi; söyle giyinmis, boynu yokmus vs.vs. seklinde degerlendirmelere akil sir erdirmek mümkün degil.. sadece "stranger in paradise" yorumuyla bile dinleyicisini kendine asik edebilir bence..
  • sen bir soprano ol ve kocan müzikal yazarı olsun. yetmesin müzik tarihine mihenk taşı olacak eserler yazmış bir müzikal yazarı olsun. sana öyle aşık olsun ki senin için yazsın rolleri hep. müzikal dünyasının en güzel, en popüler olmuş, en dokunaklı, en söylenebilmek için çıldırılan parçaları hep sen düşünülerek yazılmış olsun.
    sen de burnu havada ve ne oldum delisi bir kapris abidesi ol.
    peeeeeeeeeeeeh!

hatta (bkz: adaletin bu mu dünya)
hesabın var mı? giriş yap