2330 entry daha
  • kaan çok iyi reklam yaptı ve bunu paraya çeviriyor. ratingi çok yükseldi. hakettiği şekilde dünyaca tanınan bir fenomen olma yolunda ilerliyor.

    savaş ise bu işten negatif etkilendi. takipçilerinin gözünde imajı zedelendi ve artık ciddiye alınmayacaktır. arada sırada muhabbetini sevdiğim için denk gelirse videolarını izlerdim ama bundan sonra izlemem. yarı yaşında çocuğa kolunu kırarım deyip küfretmek yakışmadı. dayak yemesi önemli değil; delikanlı adam dövüşür, dayak yer, yenilir ayağa kalkar ama savaş meydanında küfür etmek delikanlılığa yakışmaz. gençlere kötü örnek oluyor ve ahlaklarını bozuyor.
  • kaan geldi karşısına dikildi. hadi döv beni dedi. gardını al başla dedi. savaş ne yaptı? küfür etti. kolunu kırarım senin dedi. kaan tek başına daldı mı, daldı. birebir dövüştüler mi, dövüştüler. savaş kaan’ ın kolunu kurabildi mi, kıramadı. aksine kafası gözü patladı. yok kaan kalabalıkmış, yok silah varmış, hazırlıksız dalmış, yok savaş’ ta pantalon varmış, hakem yokmuş. geçiniz. kaan daldığında savaş yumruğu oturtup bayıltsaydı bu dediklerinizin hiçbirini demeyecektiniz ama. teke tek dövüştüler. kaan dövdü. bu kadar. ve siz “badici” ler. dövüşçüler karşısında o kaslarınız avantaj sağlamıyor. hele bir de aynı kiloda bir dövüşçü ile dövüşürseniz eyvah eyvah. kaslarınızı şişirin sadece. kenardan kenardan devam edin yolunuza. kötü döverler sonra.

    tanım: 50 yaşındaki 120 kg “badici” nin 28 yaşındaki 70 kg mma dövüşçüsü tarafından dövüldüğü kavga.
hesabın var mı? giriş yap