• ekrem imamoğlu'nun, 0-4 yaş çocuğu olan annelerin, öğrencilerin vs ücretsiz binmesini yasaklayan bu kararı boy boy bilboardlara asıp istanbullulara göstermesi gerekir.

vatandaş neden ücretsiz binemediğini görmeli.

edit: belediyenin süt yardımı ve öğrencilere burs da usulsüz bulunmuş.
    kaynak: https://twitter.com/…uru/status/1340297625925541890
  • abi bu haberi alacaksın köprü altındaki reklamlara boy boy yerleştireceksin. herkes görsün. madem medya bu haberleri göstermiyor paşa paşa dünya aleme göstereceksin gözüne gözüne sokacaksın. bu millet başka türlü an la maz! sonra diyorlar imamoğlu çalışmıyor. lan kardeşim adam çalıştırılmıyor işte. geçen de metro projesini ulaştırma bakanlığına devrettiniz. bu adam niye başkan oldu o zaman? adam geliyor taksi projesi sunuyor, taksileri adam edeceğiz millet rahat edecek diyor reddediliyor. yine sabırlı adam, ben olsam dayanamazdım.

edit: daha önce yapılmış lakin mahkeme kararı ile anında reddedilip yapılan pankartlar anında kaldırılıyormuş usülsüzlüğe girdiği için. bilgilendiren yazar arkadaşlara teşekkür ederim.
  • bu tarz kararların imamoğlu’nun oyunu arttırmaktan başka bir şeye yaramadığını hala anlamadılar. devam edin...
  • halk için yapılanlara kimlerin engel olduğunu her fırsatta, her platformda gerekirse kapı kapı dolaşarak insanların beynine sokulması lazım. ekrem imamoğlu ve ekibine çok iş düşüyor bu konuda yoksa bizim halk kimin yaptığına değil sonuca bakar genelde ve o algı bir kere oluşunca yıkmak çok zor olur.
  • akp halkın yararına olan hiçbir şeyi desteklemez, şaşırtmadı.
  • devlet kurumlarının halk düşmanı olduğunu gördüğümüz kararlar. peki arkadaşlar bu kararlar artık kimin emri ile çıkıyor? evet doğru tahmin ettiniz sarayın. yani alenen devleti var eden mekanizmalar işlevini yitirdi. şuan hiçbir kurum emir almadan görevini yasalar içinde gerçekleştirmiyor. sayıştayın öncelikle ülkedeki büyük yolsuzlukları açıklığa kavuşturmak için çalışsın. hırsızlara hesap sorulursun. sonra fakir fukaranın bindiği ücretsiz karta sıra gelsin.

tanım: halk düşmanlarını gösteren davranışlardan sadece bir tanesidir.
  • milletin faydasına olabilecek her şeye alerji duyuyorlar. ne kendileri yapıyorlar, ne de başkalarına yaptırıyorlar.
  • 20 yıldır tepemize 28 şubat vesayet falan diye ağlayan zihniyete 28 şubatta bu kadarı yapılmadı. koskoca ülkenin enerjisi, birikimi ve en önemlisi insan sermayesi reis yalakalığı yapıp kese doldurmak uğruna göz göre göre zayi ediliyor. işin içine bolca allah edebiyatı falan da katılıyor. sonra bunun adına da dava deniyor. bıktım. vallahi bıktım. kararı alanların da aldıranların da başları göğe erebilir.
  • o değil de bizim bir "ilk 30 dakikada ücretsiz aktarım" meselesi vardı.

o mesele ne oldu başkanım?
  • kendi mitinglerine insanları bedavaya taşıyan zihniyet, halkın ücretsiz kullanmasını mevzuata aykırı buluyor.
hesabın var mı? giriş yap