• 6 aylık seçim periyodunda dünyanın iftirasını atan, yalanlar söyleyen, hakaretler eden, düpedüz montajlı videolarla kin ve nefret pompalayarak seçimi kazanan erdoğan’ın, muhaliflere uzattığı boklu zeytin dalıdır.

  --- spoiler ---
  gelin seçim dönemindeki kırgınlıkları, kızgınları bir kenara bırakalım. gelin, küslük olmuşsa, kalpler kırılmışsa barışmanın yollarını arayalım
  --- spoiler ---

  sanki sadece 6 aydır hayatımızdasın… seninle barışmayacağız. sen bu milletin 21 yılını çaldın, geleceğini de ipotek ettirdin.

  helalleşmeyeceğiz… hesaplaşacağız! yok eğer koltukta ölürsen de mezarına işeyeceğiz!

  kaynak
 • valla bir sürü arkadaşımı sildim. barışmaya niyetim yok, tşkler.
 • o tren kalkali cok oldu. yemezler canim kardesim, biliyoruz ekonomiyi ayaga kaldiramayacaksin bizsiz. bir ulkeyi orta sinifi tasir ve sen orta sinifin canina okudun. kendine oy veren vasifsizleri beslemek icin orta sinifia yuklendikce yuklendin. ben kendi adima yokum. kullanisli aptal olmaya gerek yok.
 • terörist dedin, sürtük dedin, namussuz adi dedin, her şeyi unutalım mı şimdi?

  unutamam amk. boş yapma erdo, asla ama asla benim cumhurbaşkanım değilsin…

  ülkenin bir 5 yıl daha damına koyup milyar dolarları indireceksin. vallahi şunu düşününce bile insanın midesi bulanıyor, geçtin barışmayı falan… ki kendini bilen muhalif de senin şu sözlerine asla inanmaz.
 • bu kadar da yüzsüzüm. hatta barıştıktan sonra barışmayanlara küfrederim. siz barıştınız diye size de küfrederim. aslında baya bi yüzsüzüm.
 • seçim bittikten sonra kaldığı yerden devam edecektir. şiddet, küfür, hakaret edecektir. şiddetten hoşlanan, küfür hakaretten, itilip kakılmaktan hoşlanan ak çomarlar oylarını gitsin versin.
 • halkın yüzde kırk sekizine terörist demiş, şimdi de barışalım diyor. anca siz siyasetçiler barışırsınız. gerçi mecliste ekranlar açıkken bağrışıp sonra makara kukara yaptığınızı bilemeyen yok zaten. sana demiyorum tayyip, senin o kadar kalitesiz bile olsa yaşam sevincin yoktur.
 • reyizim, tam barışacak gibi oluyorum, ana avrat düz gidiyorsun. ya sürtük oluyoruz, ya şerefsiz, ya alçak, ya afedersin ermeni, alevi vırt zırt. bazen anamızı alıp gitmemizi söylüyorsun falan. yok yani senin ağzının bir ayarı yok ki! sanırsın senin partriye oy atmıyoruz diye orospu çocuğuyuz?
  biz sana bir şey de diyemiyoruz. kanun kitap hakim filan hep senin cebinde.
  e haliyle biraz sinir stres yapıyor senin bu haller bünyede.
  bi de biz senin yalakalar gibi değiliz biraz. hep senin hoşuna gidecek şekilde eğip bükemiyoruz olan biteni. beceremiyosun bu işi işte. her alanda feci başarısızsın. bir tek oy alma konusunda iyisin işte, başka numaran yok. bunları sana söyleyince de hemen kızıyorsun yani.
  o yüzden bırak reyiz, herkes kendi yolundan gitsin.
  senle barışmam için çok özürler dilemen gerek, çok yanlışlarını itiraf edip düzeltmen gerek.
  ikimiz de biliyoruz ki ne böyle bir niyetin var, ne yapmaya kalksan ömrün yeter!
  bırak uğraşma en iyisi. yarın gene bize ana avrat düz gidersin zaten.
hesabın var mı? giriş yap