• banvit altyapısından yetişmiş son şampiyonlar ligi maçında 16 dakika süre alıp 10 sayi 4 ribaund gibi bir istatistik yakalamış 1999 doğumlu genç basketbolcu.gelecekte adından çok söz ettireceğe benziyor.
  • banvit'in ciddi süreler almaya başlayan genç ve atletik basketbolcusu. inşallah çok çalışır da iyi yerlere gelir.
  • en geç 2-3 sene içinde euroleague seviyesinde olacağına inandığım oyuncu. oyun zekası ve spacing'i yaşına göre çok ileride. her zaman doğru pasları, doğru şutları, doğru penetreleri ve doğru cutları yapıyor, haliyle bunların da ödüllerini alıyor. bir maçı izlerken sadece şehmus'a odaklanın, saha içinde oyunu bizden daha iyi izliyor ve genç yaşına rağmen kendisine yardıma gelindiğinde arkadaşlarının nerede olduğunu, nereye cut edebileceklerini biliyor.

he neden fundamentalı iyi demek yerine bu kadar anlattın diyecek olursanız, türk oyuncuların bu mental olgunluğa ulaşması genelde 27-28 yaşını buluyor. o yüzden.
  • bugün anadolu efes maçındaki halini görünce çaylak hallerimi bana hatırlatan genç çocuk. şu an kesinlikle yapacaklarına inanmıyor, dışarıdan öyle bir görüntüsü var. umarım başarılı olur.
  • türk basketboluna gelecekte damga vuracak oyuncudur , oyunu çok iyi okuyor ,soğukkanlı iyi savunma yapıyor ve şutu da gayet iyidir.
  • efes'e karsi muazzam bir performans gosterip alec peters'ı da posterde olumsuzlestirmistir bu 20 yasindaki oyuncu https://www.instagram.com/…xqi/?igshid=f0ied2yhh7ok
  • tamamen isminden yola çıkarak muhtemelen mardinli veya batmanlı olduğunu düşündüğüm basketbolcu. ülkemizde neredeyse beyaz türk sporu olarak algılanan basketbolda en üst seviyede hemen hemen hiç kürt kökenli sporcu görmemiş biri olarak gelişimini yakından takip ediyorum. * *
  • türk basketbolunun gelecek vaadeden oyuncusu.

teksüt bandırma bk’da süreleri arttıkça ismini daha fazla duyacağız. duyabiliriz demiyorum, duyacağız..
  • all star 2020 kadrosuna seçildi.
    tebrikler...
  • 2020 draft'ına katılacak oyuncu. seçileceğini düşünmüyorum ama yine de başarılar.
hesabın var mı? giriş yap