• eğer bırakırsa, pkk'nın yaptığının bir siyaset olmadığı konusunda artık kendisi de içine sindiremeyeceği için bırakır. yoksa kimse dürüstlüğünden bahsetmesin bi zahmet. bu ülkede hala silah ile bir şeyler çözmeye çalışanlar olduğu için kurunun yanında yaşlar da yanmaya devam ediyor. gezi eylemine koşarak gittim. iki gün sonra suistimal eden terör örgütü mensupları sebebiyle içine sıçıldı, gezi oldu sana terör eylemi. akp'yi günahım kadar sevmem. ülkücü de değilim, keşke gerçekten dürüst olsa şu insan da gitsem oyumu versem dediğim adamdır demirtaş. pkk ya da başka örgüt, varsa derdiniz siyasetle çözün. sizin yüzünüzden bizim gibi hakkını aramaya çalışan insanlar da yanıyor körü körüne. gezide arkasında durduğumuz kız bir ay sonra pkk üniforması ile poz veriyor. bütün emekler heba oluyor. bu tüm olaylarda böyle. ulan yeter, sağlı sollu siktiniz ülkeyi!
  • adamın kendisi dağdan gelme. anası danası sülalesi halen dağda bu çomarın. halen daha pkk ve hdp diye ayıran beyinsizler oldukça bu ülke hızla bölünmeye parçalanmaya ve bi sik olamamaya devam edecektir.
  • zaten cezaevindeyken nasıl aktif siyaset yaptığını anlayamadığım şahıs aktif politikayı bırakmış. rte'nin kazanmasının tek sevindirici tarafı bu oldu sanırım benim için.

edit: pkk seviciler hakaret mesajları atıyor. atınız, umrumda değil.

edit 2: chpli arkadaşlar neden ısrarla demirtaş övüyorsunuz anlamıyorum. yaptığı açıklamaları gerçekten masum ve samimi buluyorsanız peki ya da fikrimi değiştirmek için argümanlar sunun aksi takdirde kendi ağzından söyledikleri benim için yeterli kanıttır.

ayrıca bir chpli olarak, kk istifa.

ya ısrarla küfür, aktroll vs. yazmalarınız inanın umrumda değil. şikayet edip geçiyorum sadece.
  • bırakmış.

kaynak
  • özrünü de dilemiş...
  • kendi insiyatifinde olan bir karar degildir.

selahattin demirtas, terorist olmasi sebebi ile asil türk milletinin yargi organlari tarafindan tutuklanmis, dolayisi ile özgürlügü olmayan bir insan haline gelmistir.
  • sırrı süreyya önder'in " bir gün çekiliriz aradan. kendi pisliğinizde boğulursunuz" dediği noktadayız.

hiç bilemeyeceksiniz. selahattin demirtaş bu ülkenin en degerli, en haysiyetli siyasetcisidir.

ben ilk kez bugün, bu ülke için umudumu yitirdim.
  • sizden bi sikim olmaz demenin siyaseten olanıdır.

ancak gider ayak bile "koltuk sevdalısı olmayın" mesajını vermiştir.
  • darısı kk ve peşindeki chp'de mesken tutmuş pislik sürüsünün başına.

siyasal islamcılardan kurtulamadık en azından diğerleri siyasetten temizlensin.
  • delikanlı, şerefli adammış. bu özellikler ne yazık ki çok daha evvel emekli olması gereken bir bunakta mevcut değil.

(bkz: ölmeden siyaseti bırakmayacak bunak)
hesabın var mı? giriş yap