• eski dacka yeni asvel oyuncusu.
  1986 dogumlu ve 2.10 boyunda..ispanya'da da ikinci olan genc milli takım kadrosundan..
 • darussafaka'nın fransa'ya gitmesine izin vermedigi oyuncu.

  fiba kurallarına göre 18 yaşını doldurmuş basketbolcunun ilk sözleşmesini yetiştigi kuluple yapması gerektiginden darussafaka'da kalan oyuncu olmuştur.
 • şehremini lisesi'nden henüz geçtiğimiz sene mezun olmuştur..
 • 2 sene önce spree ile okula uğradığımızda karşımıza müdür yardımcısı tarafından azarlanan cılız upuzun bir çocuk çıkmıştı.. gördüm ki okul takımında da oynadı sonraları. hiç düşünmezdik o çocuğun bu yerlere geleceğini... helal olsun semih'e.
 • gün itibariyle sırbistan yolunu tutup partizana imza atmış yıldız adayı.
 • gencecik yaşında bi oraya bi buraya gönderilen ve kanımca delice kafası karıştırılan oyuncu.

  son noktayı dacka* koymuştur.

  aynıyla vaki
  biz haklı oldugumuz bir konuda sonuna kadar haklarımızı her platformda savunmaya ve turk basketboluna olan katkımızı sürdürmeye kararlıyız.tbf'nin semih erden olayında bizleri destekler nitelikte görüş bildirmesi muhtelif menajerler tarafından aklı celinen oyuncumuzla darussafaka spor klubunun bypass edilerek transfer görüşmesi yapılmasınında önü tıkanmış olacak, ayrıca söz konusu karar bu durumdaki diger turk kuluplerine emsal teşkil edecektir.

  bu yıl 6 genc takım oyuncusunu a takıma cıkartan tek kulup olaran ve milli takımlara (a, genc ve yıldız milli) oyuncu yetiştiren ender kuluplerden bir tanesi olarak hem kurdugumuz sistemle, hem de bu sistemin problemsiz yürümesinde buyuk emegi olan tüm alt yapı ve a takım antrenörlerimize teşekkür ediyoruz

  ayrıca semih olayında haklı kavgamızda bizi destekleyen federasyonumuza ve diger kuluplere teşekkürlerimizi sunmak istiyoruz.semih ile ilgilenen gerek yurt icinde gerekse yurt dışındaki kuluplerin dogrudan kulubumuzle temasa gecmelerinin en dogru yöntem oldugunu bir kez daha ücüncü şahislara hatırlatırız..
 • partizan'ın karşı atak yaparak fiba kurallarına göre imza atan basketbolcunun haklarını para ödeyerek alabileceklerini söyledigi, milli takım kampından hemen sonra belgrad'a bekledigi oyuncu.
 • partizan'ın darussafaka'ya yetiştirme parasını göndererek kadrosuna kattıgı oyuncu olmuştur kendisi..
  (bkz: vatana millete hayırlı olsun)
 • darussafaka'nın kendilerine yetiştirme bedeli ödendigi iddiasını yalanlayarak partizan'a vermiycegini söledigi oyuncu.
  yapılan acıklamada ne tbf'ye ne fiba'ya ne de kendilerine bi bedel ödenmedigi sölenmiş tabir-i caizze partizan'a yarragımızı alırlar mesajı verilmiştir.
  (bkz: eeeh eytere bea)
 • partizan'la ilk euroleague macında sahaya ilk 5 cıkan ama attıgı 1 sayıyla euroleague'e kötü ba$layan oyuncu.
hesabın var mı? giriş yap