• hincal uluc un haddini bildirdigi sabah spor muduru. "herkes haddini bilecek" baslikli yazi icin:
  http://www.sabah.com.tr/…/27/herkes_haddini_bilecek
 • bugun lig tv de yayinlanan haftanin renkleri ismi programda besiktas tribunlerinden yasananlari butun basinin aksine dogrulari kimseden korkmadan cekinmeden dile getirmistir. gunlerdir izliyorum, okuyorum medyaspor haricinde kimsenin acik acik soylemeye cesaret edemedigi baskanin parali askerleri konusunu dile getirmis ve bu andan itibaren su kaypak basindaki bir numarali spor yazarim olmustur. kendisini onceden pek tanimaz bilmezdim ama bugunden itibaren kendisini ilgiyle takip edecegim. helal olsun kardesim. agzina saglik.
 • türkiye'de en kolay iş spor yazarı olmaktır, zira herkes az çok futboldan anlıyor ve siz de ortalama bir zeka ile yazdığınız yazılarınızı herkese okutabiliyorsunuz. bu döngünün bu şekilde ilerlediğini gözlemlemek de çok zor değil aslında, mesela serdar ali'nin yazıları bunun ayan beyan göstergesidir.

  galatasaray'ın ankargücü maçında düşen taraftar için verilen cezayı az buluyor ve bir kaç örnekle alıntı yapıyor kendileri.

  1- * beşiktaş tribününde bıçakla adam öldürüldü: beşiktaş’a 3 maç seyircisiz oynama cezası... *
  2- f.bahçe-everton maçında stadın dışından sıkılan bir kurşunla bir taraftar elinden yaralandı: f.bahçe’ye bir maç seyircisiz oynama cezası...

  * galatasaray'a saha kapama cezası verilmesi gerekiyormuş.

  eee güzel kardeşim senin o masum parlak yüzünün anlamadığı şey bu iki olayda da sahanın içinde dışında, kesici ve öldürücü aletlerin kullanılması. galatasaray maçındaki olayda aşağıya atlayan arkadaşın kendini attığı bariz bir şekilde belli.

  o zaman fenerbahçe galatasaray derbisi öncesi fenerbahçenin bir önceki kadıköy maçına bir fedai bulalım, insanları tahrik etsin, iki laf atsın sonra kendini 4-5 metreden aşağıya atsın ve fenerbahçenin sahası kapansın. olur mu?
 • ispanya ligi'nin, türkiye, ingiltere ve almanya ligleri'ne göre çok daha yumuşak olduğuna kanaat getirmiş. bu sayede messi'ye b.k atabilmiştir. tabi asıl amacı guti'ye b.k atmaktır. ispanya'dan türkiye'ye gelenlerin ne kadar olduğunu yazarken, hagi, popescu ve roberto carlos'u atlamıştır.
  bu yumuşaklık konusunda haklı da olabilir aslında.
 • türkiye'de futbolu bilen -aralarında benim de bulunduğum- 10 kişilik bir grup var.

  işte, serdar da bu grubun değerli bir üyesi.
 • http://www.htspor.com/…-perhiz-bu-ne-lahana-tursusu

  "türk spor medyasının en yalancı organı" gibi fazla iddialı bir yorumda bulunmuştur fenerbahce.org hakkında. yazısından da anlaşıldığı üzere fenerbahçe kendini çok üzmüş olmalı ya da sadece üslubu tiksindirici. en azından beni tiksindirdi.
 • ligtv'deki programında fenerbahçe'nin kötü gitmesinden dolayı, medyanın güiza'yı "acaba oynatılsa daha mı iyi olur?" şeklindeki haberlerle ön plana çıkartmaya çalıştığı iddiasını dillendirirken bu durumu "buna biz promote deriz" şeklinde yorumlamıştır...
 • nihat hiç bir zaman iyi futbolcu olmadı demiş kendileri. böyle spor yazarlarıda var işte. nihat beşiktaş ta futbola başladı. avrupaya gitti. şimdi bir baktımda ispanya birinci liginde toplam 86 gol atmış oynadığı dönemde. daha önce gitmeden beşiktaş'ta 117 maçta 33 gol atmış. tekrar beşiktaşa geldikten sonra da 6 gol atabilmiş. milli takımın da en çok gol atan oyuncularından biridir nihat kahveci. şimdi bugüne bakarsak beşiktaşta başarılı olamıyor burası kesin. fazla para almasıda problemdir herkes için buda tamam. ama şu da var ki nihat'ın kötü oynamasının da sebeleri vardır ve tartışılabilir. nihat sağ açık oynayarak atmadı ispanya'da o golleri, bunu da belirtmek lazım ayrıca. nihat kahveci beşiktaşa en çok bonservis kazandıran futbolculardandır ve türkiye'nin avrupa'da en çok iş yapmış 2 futbolcusundan biridir kanımca. ha ordan biri çıkmış, oturmuş koltuğa diyor ki artistçe; nihat hiç bir zaman iyi bir futbolcu olmadı, nihat vasat bir oyuncu. hadi be ordan derler adama. bi rahat bırakın şu adamı, beşiktaşlıyız arkadaş, çocuğumuzu da ezdirtmeyiz.
 • kendisinin oncesini sonrasini bilmem de, medyanin genelinin aksine bir seyler demis, fena da dememis:

  http://www.ligtv.com.tr/…ult.aspx?c=1&r=1&hid=81556
hesabın var mı? giriş yap