• hakkinda söyle bir sey okudum, gercekse cok komik. sakaysa da komik:

sunucu: "sergen, 18 yaşından küçüklerin de iddaa oynadığı görülüyor, onlara ne söylemek istersin?"
    sergen yalçın: "almanya ligi'nden uzak dursunlar çok sürpriz oluyor."

edit: replik ridvan dilmen'e aitmis. bilgilendirme icin onkaimeon'a tesekkürler.
  • kadinlarin ve cocuklarin cezali maclarda stadyumlara ucretsiz alinisini su sekilde elestirmis: "30 bin kadının ciyaklaması futbolcunun konsantrasyonunu bozar"

tamam bir mantigin vardir, dersin ki "kadinlarin futbola ilgisi az oldugundan tezahurat konusunda sikinti yasanabilir, bu konuda organize olunmasi lazim en azindan". ciyaklamak ne beygirci? senin spor ahlakin bu mu? milletvekili olmak isterim demissin bir de, bu kafayla mi? eh o zaman kadin voleybolunu falan da kaldiralim ortadan, izleyicileri kadin olacak yine ciyaklayacaklar! hah agzindaki baklayi da cikarmissin, ben de akp'den milletvekili olmak istiyorum. zaten bu zihniyete en cok yakisacak partiyi bulmussun sen."başbakan'ın duruşunu, liderlik vasfını, geri vitesinin olmamasını çok beğeniyorum.". bu nasil bir kafadir ya, geri vitesi olmamak, jargon da super, mantik da. minibus soforu musun sen?

simdi kalkip sunu diyecek bir kesim, yetenekli adam sergen. eh tamam katildik diyelim, keske yeteneginin bittigi noktada kenara cekilmeyi bilseydi de yetenekli adam diye aniyor olsaydik simdi. yetenegini ne yapayim su kadina ciyaklayan bir varlik gozu ile bakip birini geri vitesi olmadigi icin oven bir insanin. sergen sus, cehaletin konusunda sikintin var.

http://spor.milliyet.com.tr/…11/1448689/default.htm

edit: sozluk'te izinden giden cok insan varmis gormus olduk hemen, cahil suruleri, cinsiyetci karaktersizler sizi.
  • tam bi keyif p...pıtırcığı.
  • geçenlerde arkadaşın evinde, saat sabah beş sularında trt-3 kanalında yayınlanan,90'lı yıllardan kalma bir beşiktaş- fenerbahçe maçını izlerken* farkettim ki bu adam türkiye'nin gelmiş geçmiş en rahat futbolcusu imiş. topu ayağına alışı, üç adım öncesini hesaplaması, çalım atarken ki rahatlığı falan hepsi en üst düzeyde gelişmiş. yani karşısına nesta, rio ferdinand, cannavaro, terry dörtlüsünü koysak eminim ki bir an bile "ulan acaba geçebilir miyim? denemesem mi?" diye düşünmez bu adam, dalar aralarına. çıkma ihtimali de oldukça yüksektir.
  • bir beşiktaşlı olarak yaptığı açıklamalardan dolayı kendisinden utandım.. umarım hatasını en kısa zamanda anlar düzeltir kendini.. gerçi kimden bahsediyoruz gayet başarılı bir futbolcu olarak jübile yapacakken obezite sınırlarını zorlayan biriydi zamanında..
  • su yaziyi okusun: http://merhabacanim.blogspot.com/…ers-erkekler.html sonra sozlu yapacagim kendisini.
  • başbakanımız rte'nin geri vitesinin* olmamasını çok beğenen eski sporcu. geri vitese sahip olmayan bir kişi benim bildiğim sözünden dönmez. delikanlı olur. söylediği sözün arkasında durur. hayır şimdi burayı video cennettine de döndürebilirim, ama bir insan böyle bir r'ye sahip olabilir mi? sergen gitsin sıkıntı var desin. beğenmedim desin. eleştirsin, eleştirilsin. ama boyunu aşan şeylere bulaşmasın.
    http://www.youtube.com/watch?v=eg3hkwcna8c
  • futbolun matematiginden, taktiginden degil de futbolcunun kumasindan kalitesinden bahsetmek gerekirse turkiye'de bir numarali otoritedir. bu adam iyi degil desin, messi'yi bile cope atarim.
  • geri vites yapmamak on numara bi özelliktir; geri vites konusu açılmışken sorayım bi, galatasaray defansını beşe iki yakalamışken, tam beş takım arkadaşını bi anda kaleciyle karşı karşıya bırakabilecek ara pasını atmayıp geri vites yaptın? o maçtaki o malum pozisyonla ilgili tek kelime etti mi sergen efendi, bunun cevabını gerçekten merak ediyorum, sormak isterim kendisine..
hesabın var mı? giriş yap