• gerek futbol gerek yetenek sizsiniz yorumları kahkaha attıran adam.
  • dün geceki guti mi sneijder mi bülent söyle bana? lafıyla yine yarmış geçirmiş adam.

sy: hadi söyleyin bana guti mi sneijder mi !?

bilgin gökberk: sneijder.

sy: neden sneijder abi, guti real madrid'den geldi, sneijder nerden gelmiş?

bg: konyaspor'dan geldi. sonra newcastle'a gitti.

sy: guti mi sneijder mi hangisi daha çok şampiyonlar ligi kazanmış çıkarın görelim.

bg: türkiye'nin en kaliteli futbol programlarından birinde, türkiye'nin en büyük yıldızlarından biri yorum yapıyor, guti'yi sneijder'i çıkart deme burası harbiden tarım programına döner öyle dersen.

http://www.herseyspor.com/…sneijder-mi-videosu.aspx
  • baya kilo almış. türkiye futbol tarihinin en yetenekli orta sahası.
  • yetenigini, disiplin ve mentalite eksiliginden bu türlü heba etmis dünya üzerindeki nadir oyunculardan birisidir. sirf yetenek insani komple bir futbolcu yapmaz. disiplin ve hirs da önemlidir. bu saydigim tanimlara günümüz futbolunda bir christiano ronaldo ve ya lionel messi'yi sayabiliriz. tabi daha cok isim vardir ama istikrarlari ile en öne cikan bu iki isimdir.
  • sergen: galatasaray drogba, burak, sneijder ile başlarsa schalke'ye elenir.
    sunucu: neye dayanarak söylüyorsunuz bunu?
    sergen: koltuğa

stüdyoda tık çıkmadı. konuşmaya devam edildi. çok değişik bi adam.
  • şu an sık sık karşılaştığımız galatasaray başarısı karşısında ağlayan beşiktaş taraftarlarından bir örnek..
  • belki yaptığı futbol yorumları türkiye'deki genel futbol yorumu seviyesi ile karşılaştırınca en dipte çıkmaz ama bu yorumları yaparkenki kendine güveni ve o çok önemli tespit yapıyormuş havası ile birleşince, açık ara zirvede.
  • her gördüğümde "şekerspor da ne abi ya" cümlesini kurduğum futbolcu.
  • şimdi kanaltürk'te "sneijder kaç kere hattrick yapmış" diye bir soru sordu, hiç yapmadığı ortaya çıkınca en alaycı haliyle güldü. e şimdi sergen, adam ortasaha oyuncusu. bu takım gol atsın diye burak'ı aldı, umut'u aldı, drogba'yı aldı. daha elmander var. onlar da işini gayet iyi yapıyor. "sen kaç kere hattrick yaptın?" diye sorarlar adama.

bak şimdi de "demek ki golcü bir oyuncu değil bu adam" dedi. çok zekisin gerçekten.

edit: bu arada sneijder ajax'ta oynarken hattrick yapmış. ben de araştırmamıştım, onlar en azından bunu becerip bulmuşlar.
  • drogba'nın fizik gücünü kaybettiğini söylüyor. kendisi üç kişiyi sırtına alır götürürdü zaten.
hesabın var mı? giriş yap