• yasanabilecek en etkili omur torpulerinden biridir.allah burda kalan sevgiliye sabir versin.
  • yaşanması en zorlu tecrübelerden birisi. son 3 yılda 6 farklı ülkeden 6 değişik tipteki erasmus öğrencisine ev sahipliği yapmış ve yüzlerce erasmus öğrencisiyle tanışıp onlarcasıyla çok güzel arkadaşlıklar kurmuş birisi olarak söyleyebilirim ki erkek ya da kız fark etmez işiniz gerçekten zor.
  • (bkz: gitti gider)
  • uzak mesafe ilişkisine yelken açmaktır. hiç çekilmez.
  • (bkz: verir)
  • gidenin anlayışlı, kalanınsa sabırlı olması gerekmektedir. yoksa o ilişkinin devam etmesi mucizelere bağlıdır.

edit: tamam lan kabul ediyorum ömer üründül gibi yorum yapmışım.
  • sevgili kızsa ve sağ salim dönmeyi başarırsa aha da;

(bkz: kız arkadaşın bakire olmadığını öğrenmek)

budur işte.

gerekçe;
    -ama johann çok tatlıydıııı, bana çok farklı davrandı, kendimi özel hissettirdi. üstelik sarışın, bol kaslı ve adonisliydi...
  • l'auberge espagnole'daki xavier gibi erkek arkadaşı olan kızların ekstradan dikkat etmesi gerekir.
  • güzel bie şey olmayan durum. sevgili açısından sevinmek mi gerek? yoksa kendi haline üzülmek mi? ikilemdir. büyük bir sıkıntıdır. gelecek hakkında düşünemezsin. kendi kendini kandırabilirsin. "gidiyor işte ne güzel, senin sevgilin gidiyor, gezecek, eğlenecek, mutlu olsana" : "olamazsın koç kandırma kendini".

gitti. bekledim, çok bekledim, çok az zaman görüşebildik. bir zaman sonra onlar da kesildi. görüşemiyorsun, ne olduğunu bilemiyorsun, farklı kültür, farklı insanlar, hele bir de oraya gittiği arkadaşları filan fırlamaysa tamam... her geçen gün biraz daha tuhaflaşırsın. sesini duyamadığın an, mesajını alamadığın zaman... ne olur bilemezsin, hele sevgilin biraz da zeki biriyse tamam. sen, "seni ne yapsın be koç" .

bunları o zaman düşünürsün, uzun bir süre aklından çıkaramazsın. zamanı geldiğinde senin eline daha güzel fırsatlar geçer, emin ol geçer. o zaman bunları unutmazsan, havada uçmazsan, pohpohlamara karşı düzgün bir insan modeli çizersen: "işte sen olmuşsundur be koç". gel yanıma bir şeyler içelim sohbet edelim.
  • gerçekleri görmek için bir fırsattır. herkesin kendisi için yaşadığı, herkesin bencil olduğu gerçeği gibi...
hesabın var mı? giriş yap