223 entry daha
  • şu zamanda cahilliği tercih ediyorsa o kişiye karşı bir şey hissedemem.

sonuçta birini hayatımıza alırken her şeyi düşünmek gerekiyor. ileride bu kişi çocuklarıma babalık yapacak. cahil birinin çocuklarımın babası olmasını istemem.

bu nedenle ilk kriterimdir.
  • çok sürmez o ilişki bence, sonu olmayan bi ilişkidir aynı zamanda.
  • harbi sıkıntı iş bu arada olay şuna falan dönebilir dikkat etmek lazım https://youtu.be/iezvhgdqj4c
  • cehape zihniyetine sahip bir kızla evli olsaydım hayatta siyaset konuşmam onla. tahammül edemezdi füzelerime.

nesini savunacaksın la cehape'nin bana? ak partiye muhalif ol tamam da, cehape'nin nesini savunacaksın bana? cehape seçmeninin nesini savunacaksın? 14 yıllık looser kemale oy vermekten usanmamış, her kaybettiğinde gidip herifi istifaya davet etmemiş, karşısına kurultaylarda bir alternatif lider dikememiş bir seçmen kitlesinin nesini savunacaksın bana?
  • hayatımdaki insan her türlü muhalif olmalı ancak muhalefetten hangi görüşü desteklerse desteklesin fanatik olması herhangi bir partiyi ölümüne savunması net soguma sebebei
  • bizi bir araya getiren şey siyaset olmayacağına göre çok önemli değil.
  • 2010 yılında siyasi görüşü yüzünden,hergün tartıştığım bi sevgilim vardı. 2010 referandumuna sayılı günler kala,şişlide trafikte yanımızda duran parti otobüsü yüzünden konu yine siyasete gelince son tartışmamızı yaşadık,ilerde ki ışıklarda inebilir miyim dedi. hiç itiraz etmedim,tabi ki seve seve dedim. severekte olsa ayrılmak zorunda kaldım. şimdi düşününce iyi ki ayrılmışım diyorum. umarım a haber izlemeyi bırakmıştır.
  • ne kadar entry giren varsa, büyük konuşmuş. siyasi zıt görüş bence çok sorun olmaz. asıl zıtlık dini görüş de olur. 5 sene de 1 gün tartışırsınız bu saçma konuyla ilgili, oda oy verdikten sonra unutulur gider. ne kadar değişik kafalar. olmazmış. asla felanmış. birileri bir yerlerde parasına para katıyor, kahkahayla milletin ters düşmesinden keyif alıyor. bizim ekşi kullanıcıları da mümkünatı yok böyle birşeyin, hemen eski olurmuş. bırakırmışlar da yüzüne bakmazlarmışda labikahgit
13 entry daha
hesabın var mı? giriş yap