• psikopat asiklarin basaramadıklari eylem. karsı tarafı sıkmak bogmak bunaltmak gibi sonucları olur eger kabul edilmezse.
  • bağrına ta$ basabilmeyi ba$arabilmektir..
  • dünyanın en acı veren duygusudur. beraber olduğunuz halde sizi sevmediğini bilir ama yanınızdan uzaklaşmaması için bir boyun eğiş, kabulleniş hakim olur. hep yüz gözlenir. her an ben başkasını seviyorum diyecek diye her kelimede kalp ağıza gelir. sevmesin ama gitmesin felsefesi için için yer, aşk bir tutkuya dönüşür.
    geceler boyu kendini kandırmak için her tatlı hareketinden belki de seviyor, sevmeseydi böyle yapar mıydı telkinler verilir. ama bilinir ki her telkinin sonu yine kabulleniş yine yıkılıştır. delikanlı adamı bozar *
  • sevilmediğimizi kabullenmek zorunda olduğumuz kişi sevdiğimiz kişiyse, en zorudur. yürümek gitmek gerekir ama adımlar tökezler.
  • sırat köprüsünü gişelere takılmadan geçmek kadar kolaydır(!)
  • "sevemedigini kabullenmek" kadar zor degildir.
  • tabii ki boktan bir durumdur. çoğu zaman da çaresiz. neye söz geçirmek mümkün olacaksa öğrenmekte fayda var. ama yok. belki "silkin yakamdan" diyerek karşılık verilmemek şartı ile "sevmediğine ve sevmeyeceğine ikna et beni" denilebilir. en azından farklı kapılara yöneltir, oyalar bir süre.
  • klasiklesmis sawyer davranisi.
hesabın var mı? giriş yap