• eşimden biliyorum, bebeğimiz doğalı beş gün oldu ve beş gündür onu sezaryenle doğuran anne hiç uyumadı. o annenin bundan en ufak bir şikayeti de yok. çok mutlu. anne olmak senin anlayamayacağın bir şey troll kardeşim. bu konuda bari yavşaklık etmeseydin...

ekleme: başlık bizim başımıza kalmış :/
  • bazı zihin özürlü trollere dert olan annedir. kendisine laf eden orospular (dikkat edersen orospu çocuğu demedim anneye saygıdan dolayı) keşke tecrübe edebilse sezaryen denilen operasyonu.
  • genelde doğurduğu çocuğun ona "anne" dediği kadındır... şimdiye dek kendi kendine anne diyen bir kadına rastlamadım açıkçası. ha anneyim diyebilir o başka...
  • çocuk doğurmakla alakası olmayan kişilerin anlayamayacağı kadındır. o sezaryenle doğurdu diye sana niye dert oluyor arkadaşım. doğurdu mu doğurdu. onda sancı yok mu sanıyorsun, o acı çekmiyor mu sanıyorsun, sana giren çıkan ne afedersin?
  • anne olabilmenin hakli gururunu tasiyan kisidir. boyle garip basliklari acanlar sonra gidip doktor dovuyor, tabi yonteme karsilar sadece...
  • sezaryeni kolay bir şey sanan, ömrü hayatında hiç narkoz yememiş, tenine bisturi değmemiş, ameliyat masası yüzü görmemiş, lavman yaptırmamış trollcüğün komik iddiası.

o masayı hiç görmemeni diliyorum yine de bak, ne iyi kalpliyim.
  • çocuğu var mıdır, vardır. anne midir, annedir. budur, ötesi laftır.
  • suda dogurup kendine denizanasi deseydi daha iyi olacagini dusunen zevzek sacmalamasi...

her seyin dogali guzel ama bacim :)
  • normal doğum yapan kadından hiçbir farkı olmayan annedir. aynı sancıyı o da çekiyor, 9 ay o da karnında taşıyor. kaldı ki anne isteğine bağlı sezaryenlerden extradan para alınır. hiçbir doktor da ortada bir sıkıntı yokken sezaryenle doğur diye önermez. yani sağlıklı olan anneler sezaryene pek yanaşmak istemez.
    ama saatlerce sancı çekip sağlığını tehlikeye atan kadınlar sezaryene alındıysa alınmak zorunda kaldıysa kimse bıkbıkbık ötmesin.

lan hepsini geçtim kadının kendisi keyfi istedi diyelim. sanane lan? bir can dünyaya getirmek kolay mı sanıyorsun?

sonuç olarak anne her koşulda annedir. isterse kolundan çıksın bebek, isterse götünden, isterse kussun çocuğu. size ne?
hesabın var mı? giriş yap