• henüz adı sanı pek duyulmamış, duyulduğu an popülaritenin canına okuması muhtemel; çok çok hüzünlü müzik yapan finlandiyalı grup. bilenleri de ilginç şekilde sakınırlar bu grubu elden günden.. belki de o yüzden açılmamıştır bugüne kadar bir başlık.. tavsiye ne kelime, canınızı seviyorsanız yaklaşmayın derim ancak..

  http://www.shamrain.net/
 • vokalistliğini entwine ın bülbülü mika tauriainenin yaptığı, sırf bu yüzden bile ilgiyi hakeden grup. 2 albüm çıkarmışlar şimdiye kadar. bir de 2004 yılında çıkarılan "a tribute to the cure" da yer alan bir charlotte sometimes coverı yapmışlar ki tadından yenmiyor.
 • tarz olarak yer yer the tear garden'ı anımsatan grup. pek bir karamsarlar. funeral ve the empty flow favori parçalarım olmakla birlikte fazla dinleyince insanı epey sıktıklarını da belirtmek lazım. bunun yanında depresyon zamanları için iyi bir tamamlayıcı alternatif olabilirler. anathema'yı bağrına basan, finlandiya'dan gökhan özen çıksa dinlerim diyen türk rocker camiasının yakın zamanda keşfetmesi muhtemeldir kendilerini.
 • last.fm sayesinde keşfettiğim melankolinin tavan yaptığı grup. sözler yerlerde süründürüyor. çok da tavsiye etmiyorum
 • aslında ismi tam olarak shamrain olan,kendi tanımlarıyla melancholic atmospheric rock yapan finlandiyalı grup.limewire da bulunmaz fakat google dan rahatlıkla albüm linkleri bulunabilir.
 • melankolik, soft rock yapan grup.
 • 2007 albümleri goodbye to all that'dan depresif brit rock tadı alınabilmekte.
  iyi mi kötü mü bilmem.
 • 2002 - pieces mcd
  2003 - empty world excursion
  2005 - someplace else
  2006 - deeper into the night
  2007 - goodbye to all that

  albümleri mevcut
  aynı zamanda the cure tributüne katılıp charlotte sometimes parçasını coverlamışlardır
  başarılarının devamını dört gözle beklemekteyiz
 • hiç haz etmediğim halde insanın 'no excuses left to make' durumunda olduğu zaman yerin dibine sokup sokup çıkartandır bu. gözünüzün sadakası bir kaç damlayı kapar hemen. bir kaç şarkısı dinlenir. uzun bir süre kulak temasından kaçınılır daha sonra. gün gelir yine bir delik bulur, sızar. o deliği tıkamak ise genelde elinizde olmaz. o an elinize verir. geçmiş olsundur.
 • resmi internet sayfasının girişinde bulunan "the most common symptoms may include: trembling, dyspnea, heart palpitations, chest pain, sweating, nausea, dizziness, light- headedness, hyperventilation, paresthesias, sensations of choking or smothering or derealization, or the feeling that nothing is real. you may or may not enter. (as you wish)" uyarısıyla insanda bıraktıkları etkiyi başka kimsenin gücünün yetmeyeceği kadar iyi ifade edebilmiş grup.
hesabın var mı? giriş yap