• önceleri çok ön plana çıkmasa da draft öncesi ölçümlerde görülen sağlam atletizmi ve top dağıtıcı özelliğiyle utah'ın radarına girdiği söylenen guard. önemli eksisi nba standartları için kısa kalması.
 • bileğini kırmış dallas'lı çaylak.
  http://fansided.com/…kle-in-summer-league-practice/
 • yazın geçirdiği talihsiz sakatlık sonrası nba deki ilk maçına pazartesi günü philadelphia 76ers önünde çıkıp yaklaşık 8.5 dakikada 3 (1/3) sayı 3 asist 3 top çalma istatistiği ile oynayan çaylak gard. 1.80 lik boyuna rağmen hızı ve acc yılın oyuncusu ödülü nedeniyle ilk turda 18. sıradan seçilmesini haklı bulanlar da var jj barea romantizmine bağlayanlar da.
  dün oynanan takımının houston'ı 123-120 yendiği ikinci maçında 17 dakikada 3/5 ile 8 sayı (2/3 3 sayı) 4 rebound, 2 asist, 2 top çalma ile oynadı. yaptığı 4 top kaybı biraz gölgelese de draftı sonrası hazırlık kampı öncesi bileğini kıran tüy siklet bir çaylak için rakamları çok iyi.
  monta ellis'in ve tabi ki dirk the captain kirk nowitzki'nin yıldızlaştığı maç içinde pek çoklarının dikkatini çekmemiş olsa da seyri keyif veren bu gibi oyuncuları ne olabilecekleri merakı ve beklentisi ile izlemenin keyfi ayrı malum.
 • bu adamda bir ışık görüyorum, bence yeni barea olabilecek kapasitede.
 • warriors'a karşı en iyi maçlarından birini oynadı diyebiliriz. kesinlikle gelecek vaadediyor, şutunu da geliştirirse jj barea'dan level atlayıp yeni jason terry'miz olabilir.
 • e bu adam uçuyor?
  https://vine.co/v/iw3mtq7thoj

  sanırım bugüne kadar gördüğüm en saçma sapan havada durma süresine sahip basketbolcu.
 • laboral kutxa ya imza atan oyuncu. geçen sezon nets'de ortalama 22.4 dk 7.3s- 2.3r 4.4a- 1.2tç /1.9tk ortalamalarıyla oynamış, %36 üçlük ve %77 serbest atış isabetleri biraz düşük, bakalım neler olacak.
 • baskonia ile sözleşmesi bir yıllık.

  bobby dixon'ın taş çatlasa bir sene daha euroleague seviyesinde oynayabileceğini düşünürsek fenerbahçe'ye gelmesi çok iyi olur.
 • takımının ea7 milan'a deplasmanda yenildiği maçta 32 dk da 21s- 4r- 9a- 1tç- 1b /1tk ile oynayarak toplamda 36 index rating sağlayan oyuncu.
 • bu adam geçen sene -bitik bir takım da olsa- sağlam maçlar çıkarmıştı nets'te. ayakları hızlı, atlet, oyun görüşü kalbur üstü bir kardeşimiz kendisi. cap'in bu kadar arttığı bir dönemde avrupa'ya düşmesine anlam verememiştim fakat bu laboral'deki 1.5 aylık performansı gösteriyor ki çok durmaz zaten bu adam buralarda. şutunda istikrar sağlarsa senelik 10m bandında bir kontratı rahatlıkla alır ve hemen her takımda rotasyona gözü kapalı girer.
hesabın var mı? giriş yap