• son 5 dakika kala rekora sadece 3 sayı varken kenarı alındığında ergin atamana tepki gösterdi.

ataman sadece bir dakika bekle ve dinlen dedi.

çünkü larkin ayakta duracak güce sahip değildi fakat bunu da kabul etmek istemiyordu.

o 1 dakikalık dinlenmekten sonra oyuna girdi ve rekoru kırdı.

larkin maç sonrası açıklamasında ataman bana sadece 1 dakika dinlenme mi söyledi dinlendim bana rekoru kıracağımı söyledi ve kırdım ,koç'a çok teşekkür ederim.

muhteşem bir işbirliği.
  • adamın yüz ifadesinden günlük performansını çözebiliyorum. kendisi gibi takıntılı yaptı bizi.

adam hasta derecede mükemmeliyetçi. bir iki pozisyonda sıçmayagörsün, dünyası başına yıkılıyor. lan yok mu bu adamın mentörü falan. biri anlatsın. kredisi olduğunu falan söylesin. altı üstü bir iki pozisyon desin. 128 milyar doların anasını sikip hesap vermeyen insanlardan bahsetsin. rahatlatın lan şu adamı. finalde de ilk 5 başlatın, verin topu biraz oynasın.

"shane bright like a diamond" diyerek bitiriyorum.
  • bu akşam oynanacak maçta 30 sayı civarı atması gereken oyuncu.
  • hemen türk statüsünde milli takıma kazandırılmalı.eğer çok isterse içim kan ağlayarak kendi türk vatandaşlığımı kendisinin amerikan vatandaşlığı ile takas edebilirim.her şey vatan için.
  • (bkz: #93017744)

öngörü gibi öngörü be. bu sene yanıltmadı patates olmaya devam ediyor.
  • stephen curry filtresiz.
  • her ikisini de canlı hatta petar’ı benettonla ankara’da izleyecek kadar yaşı yeten biri olarak naumoski’nin ne büyük basketbolcu olduğuna şahidim. koraç kupası hele anlatılmaz bir hikayeydi.

shane larkin ise ondan 2 gömlek iyi.
  • bayern münih takımının hem ayranını dökmüştür hem de tatsız olaylar yaşatmıştır.
  • anadolu efes'in 1 yıllığına anlaştığı oyun kurucu.uyumsuz görünen anadolu efes kadrosunu toparlayıp final foura götürebilir
  • nba modunu açan topçu.
    avrupa basketbolunda çok rastlamadığımız bireysel dominasyon var şuan parkede. çözüm bulamıyorlar çabukluğuna.
hesabın var mı? giriş yap