• yakışıklı olmuş lan bu piç. transformers zamanındaki sümük gibi çocuk gitmiş, sakal-kas falan derken bildiğin erkek olmuş, aferin.

sağolsun böyle de ılık bir entry girdirdi bana.
  • biraz body building yapıp o çirkin suratını sakalla kapatınca hakkında yakışıklı denmeye başlanmış tam anlamıyla overrated bir dallama.
  • holivud yapımcılarınca yahudi kontenjanından zorla oyuncu yapılmaya çalışılan kişi. daha da ünlü olacaktır.
  • torpil dedin mi bu puştunki gibi torpilin olacak. 8-5 kadrolu işe sokmak falan neymiş amq?
  • bu adam nasıl bir badass olmak istiyorsa artık the nymphomaniac için trier penis fotoğrafını istemiş, eft yapar gibi göndermiş fotoyu çekinmeden. sonra sevgilisiyle seviştiği anlardan birini kaydedip yollamış. trier zaten sapık (!) bu da ona yetişmeye çalışıyor belli ki.
    evvelinde the necessary death of charlie countryman için sette bir günlüğüne lsd kullanmış.
    sonra çalıntı kısa film senaryoları.

lan böyle bebek yüzlü olup da itlik peşinde koşmaktan beri gelemeyen liseliler olur ya.
    http://www.theguardian.com/…sm-messed-up?cmp=twt_gu
  • nymphomaniac' ta jerome karakteriyle başrolde izlediğimiz beyefendi kendisi. sia nın klibindekinin o olduğunu öğrendiğimde çok şaşırmıştım. ayrıca constantine'de ergen ama yurekli bir delikanlıyı canlandırıyordu.

dipnot: adam bana seksi çağrıştırıyor.
  • bu adamdaki şansın çeyreği ırak halkında olsaydı en az 1 milyon insan hala hayatta olurdu.şimdi madde madde açıklıyorum:
    -muhtemelen bu şansı babasından aldığı genlere borçlu.babası sirkte palyaço iken yahudi+balerin hatunu götürüyor.
    -ne muazzam bir yeteneğe ne de dikkat çeken bir güzelliğe sahip olmadan abimiz bir türlü oyuncu oluyor.
    -kariyer zirvesi constantine'de keanu'nun peşinde koşup durmak iken bir anda transformers gibi büyük bütçeli bir yapımda başrol kapabiliyor.
    -o tiple megan fox'u götürüyor.
    -sigur ros klibinde rol alıyor.bizim dünya gözüyle görebilmek için g*tümüzü vereceğiz adamlar bunlar.jonsi gelse sırtıma boşalsa sırtımı yıkamam.net
    -abimiz hem lars von trier ile çalışıyor.(burada kararsızım, björk güncelerinde yazdığına göre lars sette türk dayıbaşlarından hallice)hem de aynı anda stacy martin'i götürüyor.hakkaten ne bu ya.
    -abimiz her türlü denyoluğu yapıyor.kimsede bir yadırgama yok.üstelik gel dandik kısa filmini cannes'da gösterelim diyorlar.film çalıntı çıkıyor.kimse gene ses etmiyor.yahoo answersdan bir özür mektubu araklanıyor.hop gene herkes abimizin popişinin kılı.
    -bitmiyor efendim.şimdi beni en çok kızdıran maddeye geliyorum.abimiz bir kadın bunu taciz etti diye sızlanabiliyor.bir kadının tacizi sebebiyle sızlanabiliyor.sonrada gidip kız arkadaşının yanında ağlayabiliyor.(peşin not:kız arkadaşı için şimdi shia balı gözümüzü bulandırıyor olabilir ama sivilde ikisini yan yana görsem abi sırrın ne de bu tiple bunları götürüyon derim.ben ayıyım çünkü.)

şimdi özet geç p*ç kısmına gelirsek: kendisi ergin ataman'dan kat be kat şanslı bir insan evladıdır.
  • eğer bir yerde daha karşıma çıkarsa eve çaya davet etmenin şart olacağı aktör. yeter ya. hangi filmi izlesem hangi şarkının klibini izlesem bu adam ölü balık gözleriyle bir yerlerden karşıma çıkıyor. doğaçlama torrent indiriyorum yine bu adam çıkıyor. hayır, yakışıklı bir de ibne.
  • soyadı çok pis kokulu bir osuruğa verilen tepki gibi olan oyuncu.
  • an itibariyle orospu cocugununun megan fox'u da goturmus oldugunu öğrendim daha bi nefret ettim. yeteneksiz deyyus.
hesabın var mı? giriş yap