• hangi muzik turune ziplarsa ziplasin, hangi programa cikarsa ciksin gonlumuzde hep "beni baglamaz" klibindeki haliyle sevecegimiz bir guzellik. ayrica memeleri oldukca guzeldir. yani eskiden oyleydi. klipte gorebildigimiz kadariyla. iri ve sut beyaz. boyle bingil bingil. allahim bana biseyler oluyor.

edit: arkadaslar uyardi, bacaklarinin guzelliginden bahsetmeyi unutmusuz. gercekten sutun tabir edilen cinstendirler. (bu arada uyaran filan yok aslinda. sapikligimda yalniz olmadigim mesaji vermeye calisiyorum inceden)
  • hala yaptığı super star şarkısının çok güzel olduğunu iddia eden, eurovision'da birinci olamamasının nedenini ise "erkek oyları genelde kızlara gelir, kız oyları da erkeklere, ama bu sefer erkek oyları lordi'ye gitti" şeklinde izah eden şarkıcıdır. (sanırsın yarışmadaki en güzel kadın kendisidir ve sanırsın eurovison yarışması, erkek oylarıyla kız oylarının yarıştığı bir karşılaşmadır ve bu müsabakada erkekler son anda taraf değiştirerek tüm planları bozmuştur. pis erkekler, kaka erkekler!!!) kendisine hatırlatılması gereken konu şu ki: kendisi ikinci de olamamıştır. üçüncü de olamamıştır hatta inanmazsınız dördüncü de olamamıştır. onbirinci olmasının nedeni ise vatan millet sakarya diyerek telefonlarına sarılmış gurbetçilerdir. ayrıca şarkıyı ingilizce okusaydı da netice bundan daha farklı olmayacağını düşünmekle beraber, dinle'nin gayet türkçe bir şarkı olduğu bu kadar reklam ve tanıtım çalışması olmadan üçüncü olduğu unutulmamasında fayda vardır.
  • 'paraya ihtiyacı olan eski ünlüler' yarışmasındaki yerini almıştır.
  • allah aşkına survivor'un kurallarında bi değişikliğe gidilsin ve sibel tüzün'e makyaj yapma hakkı tanınsın. yoksa programın reytingleri düşecek.
  • sibel tuzun un lordi ye canavarlar demesini yediremiyorum. hard rockcu haliyle, kazinmis saclariyla pop/rock muziginin gordugu en korkunc surat iken , kabus olarak duslerimize girerken biz bir sey demedik , simdi o cikmis , eurovizyona yeni bir cehre kazandiran, bu politikten baska bir halt olmayan yarismayla dalga gecen gruba hakaret ediyorsa , ben de onun rockcu haline canavar diyecegim.
  • bu akşam survivor'dan elenecek yarışmacıdır.

bir de altar'ın oğlu tarkan'ın öldürdüğü ahtapot'a acayip benziyor.
  • dini bütün bir adamla evlense cami yaptırır. sonrasında ondan boşanıp bir ateistle evlense o camiyi ilk kendisi yakar.

böyle de tutarlı bir insandır.
  • çok şeker kadınmış valla, yakaladıkları ahtapotu öldürürken hayvan eline sarıldı diye ağladı, hayvan oyun oynuyormuş onla ama o onu öldürüyormuş diye ehehe, ahtapot canını senin...ayrıca o yaşta taş gibi vücudu var, makyajsız çirkin bögh diyen açıp kendi pörsük poposuna baksın hayretbişi.

siboş'a not: ahtapot da seni öldürmeye çalıştı tatlım, ama uzuvlarından o kadarı geldi, hiç sıkma canını.
  • şekil şemal değiştirip rock albümü çıkardığında 'aslında poptan hoşlanmam zorlama yaptım' dediğinde saygı duymuştuk.

aradan seneler geçti bir gün bir gazetenin cumartesi ekinde gözünde pembe gözlük üstünde 17 yaş clubber kıyafeti ile bir pozunu gördüm.bu albümle kendime geldim gibi birşeyler söylüyordu hepsini okuyamadım.sonra da erovizyonda türkçe şarkıda süpıstar dedi de tam rahatladı.

nedense fenerbahçeye transfer olduğunda 'ben zaten fenerliydim' tarzı birşeyler söyleyip yıllar sonra beşiktaşa döndüğünde 'yuvama döndüm' diyen sergen aklıma geldi.

hayır siz söylediklerinizi unutuyorsunuz biz de mi unutalım kardeşim.
  • 2006 eurovision şarkı yarışması'nda elinden gelenin en iyisini yapıp, anna visi ile birlikte gecenin vokal desteği olmaksızın, striptiz şovlarına başvurmaksızın, organik atalarına rücu etmeksizin, şapkadan kuş çıkarmaksızın, kamera görünce dil çıkarmaksızın/göz yuvarlamaksızın/öpücük göndermeksizin, vodvil gösterilerine girişmeksizin en temiz, en sağlam, en pürüzsüz yorumlardan birisine imza atmış kişidir. sahne üzerinde şarkının gerektirdiği kıvraklığı gösterememiş olmasını yakın zamanda jürisinde yer aldığı dansa var mısın yarışmacılarına yaptığı bilirbilmez yorumların ahını almışlığına ve sanırım cendereden hallice kıyafetine bağlıyorum. herkesin bacak (kesmeyip kasık) sergilediği gecenin en düzgün bacaklarına sahip olanıdır. ayrıca dansçılarının sadece koreografi gereği değil gerçekten üzerine titrediği, destek olmaya çalıştığı, mekanik bir performans değil gerçek bir iletişimin sahnede vücut bulduğu sıcak bir performans izletmiştir. terry wogan'ın takdirini almış olması finale doğrudan kalmasından daha anlamlıdır.
hesabın var mı? giriş yap