• ulan ne kadar ünlü olursan ol, adam olmadıktan sonra bir bok değilsin.

edit: tarafsız bakın lütfen olaya, ne kadar hayranı olursanız olun taraf tutmayın. bir erkek bir kadına şiddet uyguladı diye bakın ve eğer doğruysa temenniniz cezasını alması yönünde olsun.

edit2: umarım sevgilim olduğunu bilmiyordum vur beni falan demez bir de.

edit3: 100. kez gelen erkeğe şiddet normal mi mesajından sonra açıklama ihtiyacı duydum. orada erkek kadın olayını yazma sebebim ünlüymüş gibi değil de normal insanlar yapmış gibi düşünün anlamındaydı. bu sefer de gelip biz normal insan değil miyiz der bunlar.
  • birinin sıla'ya exten next olmayacağını söylemesi gerekiyordu. öyle olmayınca böyle oldu.
  • önce barıştı,sonra dövdü
  • ne ara barıştılar da olaylar oldu, ben en son (bkz: ahmet kural sıla'ya bakıyor) da kalmıştım.
    teşekkürler (bkz: ekşi sözlük magazin servisi)

daha önce başka olayları da olan bir tip zaten bu ahmet kural. yok bakışlar, yok aşık falan hep yalan. eğer bir kez yapıyorsa, yapıyor işte. affetsen de, yemin de etse değişmeyecek. ve işte sıla bile olsan, başına bunlar gelebiliyor.

yapılabilecek tek çıkarım, korkmayın, mücadele etmek zorundasınız. çünkü sıla bile olsan, paran, ünün olsa da bu adamlar her yerde. türkiye dayak yiyen kadın hakimlerin olduğu bir ülke. ama bugün biz karşı çıkmazsak, bundan sonraki her kadının vebali de biraz bizim üstümüzde.
  • hani bunlar barışmıştı.
  • sosyal medya'nın yalanlar okyanusu olmasının en büyük kanıtı
    hani lan, "o bakış" lı, "bir de bunun için cigara yakalım"lı iç geçirmeli, "aşkla bakış" fotoğrafları
    hani ahmet kural aşkla bakıyordu sıla'ya.
    noldu?
    yalansınız olm
    alayınız yalansınız.
    hayatınız, sosyal medyanız, o resimler, hepsi yalan
  • “fizikçi metin” ruhuna geri döndüyse demek ki..

(bkz: elde var hayat)
  • dayak yiyen kadın hakimlerin olduğu ülkede şaşırtmayan durumdur.
  • sıla’nın bi koysa yarısı boşa gidecek adamı şikayet etmesi olayı. oğlum iyi araştırın tersi olmasın? haber doğruysa elleri kurur inşallah. kurudu da...

edit: “kırılır” kelimesi “kurur” olarak değiştirildi. bu arada ebu leheb’e burdan bir kez daha sabır diliyorum. sen kalk kutsal kitabın sonsuza kadar lanetlisi ol, zor iş valla. neyse konumuz bu değil.
  • adam hard seviyormuş
hesabın var mı? giriş yap