• ilk başlarda önemsememiştim ancak bugün kesin olarak bir simülasyonda olduğumuza karar verdim. bunu sistemin açığını yakalayarak yaptım. yaşadığım olay ise şöyle:

her gece lambayı kapattıktan sonra pijamalarımı giyinirim. tabii bunu başlarda bilerek yapmıyordum ama her seferinde pijamamı ters giyinince bilinçli olarak yapmaya başladım.

şimdi.. bir şeyi görmeden giyinince onu ters giyme ihtimaliniz nedir? evet doğru bildiniz, yüzde elli. peki ben aylardır neden hep pijamamı ters giyiniyorum? burada olasılığın işlemediği, hatalı olduğu bir durum var. simülasyonda hata var ve bu sefer kendilerini ele verdiler.

özellikle son bir aydır her gün geceyi bekleyerek geçiriyorum. o anın ve sistemin açığını keşfetmiş olmanın heyecanıyla.. bugün ışığı bir kez daha heyecanla kapadım. pijamamı giydim ve bingoo! yine ters giydim.

lütfen derdimi sikmeden önce bir düşünün. eminim sizin hayatınızda da bu kadar basit bir olasılığın işlemediği durumlar oluyordur.

edit: pijamayı her sabah rastgele yatağa fırlatıyorum yani olasılığa etki edecek bir durum yok. tersten kasıt ön-arka şeklinde.

edit 2: tabii ki aynı pijamayı yıkamadan giymiyorum. simülasyonu yapanlar şu an büyük ihtimal panik halindedirler ama yazar arkadaşların dikkat ettiği şeye bakın. insanlığa olan umudumu kaybetmek üzereyim.

edit 3: büyük ihtimal yarın gece düz giyeceğim. bu da ikinci bir kanıt niteliği taşır. ancak çok dikkat çekmemek için hemen düzeltmeyebilirler bilemiyorum.
  • tamam neo, hazırsan hap seçimine geçelim... sana tavşan deliğinin nereye gittiğini göstermemi ister misin?

(bkz: kansas is going bye bye)
  • sabah pijamayı ters bırakma. akşam bidaha dene
  • ben de geçenlerde alışveriş yaptım. aldığım üzüm tam 1 kilo gelmişti. ve diğer aldıklarımla birlikte toplam 30 tl tuttu. küsuratsız, net. hayatımda ilk defa tesadüfen böyle bir tutar yakaladım. bu olayın 2020 yılı simülasyonuna denk gelmesi de siz değerli sözlük okuyucularının takdirine kalmış.
  • pijama-giyme-simulasyonu-para-hileli.apk
  • kusura bakma da bence simülasyondan değil mallığından olabilir.
  • bir tshirtün tersini yüzünü eliyle dokunarak belirlemekten bi haber olan yazarın açtığı başlıktır. bu durum asla kötü algılanmamalıdır aksine hayattan zevk almayı bilen insan hareketidir.
hesabın var mı? giriş yap