şükela:  tümü | son 24 saat
12835 entry daha
 • bu adamın nasıl bir omurga eğriliği olduğunu şuradan anlayın:

  - seçimde kendisine zaman vermeyen trt'yi protesto etti, cumhur ittifakına katılınca hemen trt'de konuşma hakkı kazandı ama seçim döneminde kendisine yapılan haksızlıktan bahsetmedi, ikinci turda diğer aday olan kılıçdaroğlu'na yer verilmemesinden de bahsetmedi, doğal olarak.

  - mhp lideri bahçeli'ye seçimden önce hangi soruyu sorduğunu hatırlıyor musunuz? bir bakın o soruya. peki bugün bahçeli için ne dedi biliyor musunuz? "sayın bahçeli'nin olduğu ittifakı seçmeyecektik de gidip hdp'nin destek verdiği ittifakı mı seçecektik?"

  ittifaklardam birinin resmi ortağı "hüda-par", millet ittifakında ise hdp yok. kemal kılıçdaroğlu lehine aday çıkarmadılar ama resmiyette ittifakta olan bir parti değil.

  sinan oğan seçim sürecinde inşa etmiş olduğu "ilkeli, onurlu siyasetçi" imajını 2 haftada yerle bir etti. plana sadık kal diyor sürekli, planı omurga ameliyatı olmakmış belli ki.
 • tanım : türkiye cumhuriyeti 13. cumhurbaşkanlığı seçimleri ilk turunda aday olan 4 kişiden biri, siyasetçi, sosyal bilimci

  sana ağa dedik, büyük bildik , bi bildiği vardır dedik, emir almadan iş yapmaz dedik, bizi aleme madara etmez dedik, sen bizi kepaze ettin (bkz: swh)

  sayın cumhurbaşkanımız tarafından cumhur ittifakının elemanı olarak lanse edilmiş siyasetçidir
 • elaman güzel çalışıyor
 • sinan oglan'in secim suresince soyledigi bir tane dogru var. o da secimin sonucunu turk milliyetcilerinin belirleyecek olmasi. ama turk milliyetcileri de ogan gibi doneklik yapacak mi gorecegiz.
 • aldığı oyların %4'ünden fazlasını başka türlü kılıçdaroğlu'na taşıyamazdı. yaptığı açıklamaları plan dahilinde yapıyor diye iyi düşünmek istiyorum.
 • o sebeple kişilere değil fikirlere veriniz kıymetli oylarınızı.
  benim bildiğim rte donekleri sevmez. belli olmaz bugün ona dönersin yarın bana ne bileyim ben.
 • kendisine bizlere neden cumhur ittifakına oy atmamamız gerektiğini gösterdiği, aslında bunların milliyetçilik adı altında koltuk sevdalısı aparatlar olduklarını gösterdiği için teşekkür ediyorum.

  hayır yani tayyip erdoğan'dan yana tavır da alabilirsin, buna lafım yok ama girdiği hal ve hareketler sayesinde umarım bir daha bu kafadaki insanlar bu ülkede makam/mevkii sahibi olamazlar. yazık yahu, insan sevdiği insanların yüzüne bakarken "ben nasıl bir insanım" diye düşünmeli.
 • kendisini tarih sayfalarına yazdırmayı başarmıştır. esas soru bu şekilde yazdırmaya değer miydi?
 • "demokratik hakkıdır, istediğinin yaninda yer alır" diyenlerin zekasını sorgulamak lazım. ulan mal değneği, biz adam akp'yi desteklediği için mi tepki gösteriyoruz?

  türk siyasi tarihinde eşine az rastlanır bir döneklik gösterdiği için tepki gösteriliyor.

  ama türkiye'de hersey olursun rezil olamazsın. akp tarafindaysan hiç rezil olamazsın, imkânlar sana ardına kadar açılır. karşı taraftayken medya ambargosundan şikayet edersin, taraf değiştirirsen sabah trt'de öğlen cnnde, aksam habertürkte çıkarsın. geri kalan kanallar seni yayınlar. anladin mi eleman?
91 entry daha
hesabın var mı? giriş yap