• amerikanin en muteber son yil fraternity olusumu. yale de 1833 yilinda illuminati ilkelerine oturtularak olusturulmustur. sene de 15 uye kabul eden frat in kabul icin adaylari turlu ibneliklere tabi ettikleri bilinmektedir. misal gerge senyor bush un tasaklarin kurdele baglayp bir tabuta yatirmislar, butun cinsel anilarini bir bir anlattirmislar. ama netice ne olmus? adam dunyayi yonetmis, alemelere hukmetmis. karisinin adina savas gemisi olusturup, domuzlar korfezine yollamis.
 • uyelerden bi iki kisi sayayim
  rockefeller (amerikanin ilk milyarderi, hem de milyon dolar ile ulkeler alinabilirken)
  henry luce (time, people, forbes dergilerinin sahibi)
  daha ne olsun?
 • her fizikten kalanin einstein, her harvard'i terkedenin bill gates olamayacagini hatirlatan fraternity olusumu
 • hardcore sosu iceren deftones yardimli cypress hill albumu
 • baba ve oğul george bush'un üyesi olduğu skulls and bones society (sbs), merkezi connecticut yale üniversitesinde olan çok gizli bir cemiyettir. her yıl sadece bu örgüte yaklaşık 15 kişi (erkek) girebilir, ama bu 15 kişi daha sonra abd'de en kilit noktalara getirilir, ayrıca bu kişilerin akrabaları ve dostları da bu elitizmden paylarını alırlar. bir rivayete göre, 1832'de abd'ye illuminati'nin bir uzantısı olarak william russell ve alphonso taft tarafından getirilmiştir. alphonso taft, daha sonra abd başkanı ve sbs üyesi olan william howard taft'ın babasıdır. sbs'nin son 150 yılda 2500'den fazla üyesi olmuştur. sbs yeni dünya düzeni'nin temel ideologlarından biridir (bohemian grove ve cfr ile birlikte). sbs'ye ilişkin elimizdeki ilk kayıtlar haziran 1882'ye aittir.

  bu gizli cemiyete girebilmek ancak davetle mümkündür ve inisiasyon töreni masonlarınkine çok benzer. fakat tüm törenler ve yapılanlar gizlidir, kimse dışarıya bilgi sızdıramaz. inisiasyon törenlerinde denekler çırılçıplak soyunup bir tabuta girerler, bu tabuttan çıktıklarında yeniden doğmuş sayılırlar. birbirlerini özel tanıma yöntemleri vardır. son yüzyılda sbs üyeleri abd'de en kilit noktalara gelmişlerdir ve özellikle belirli ailelerden seçilen kişiler özenle bu gruba alınır. bu cemiyete girebilmek için temel özellik; wasp olmaktır (white: beyaz; anglo sakson ve protestan). başka ırka veya geçmişe mensup başka dinden olanlar bu yapıya giremez.

  cemiyete girenlerin 6-7 kuşak öncesinden anglo sakson ve protestan olmasına çok dikkat edilir. abd'ye yerleşen ve pek çok tüketim aracını kontrol altından tutan ve etkin ailelerden sbs'ye üye verenlerden bazıları şunlardır: whitney, perkins,stimson, taft, wasdworth, gilman, payne, davison, pillsburry, sloane, weyerhauser, harriman, rockefeller, lord, bundy, phelps, bush aileleri.

  sbs, toplumdaki hemen her yapıya girmiştir bunların içinde beyaz saray, yüce divan, medya, iş ve endüstri, federal banka sistemi, kanun yapıcı kurullar, mahkemeler vb. sbs'nin temel ideolojisi; anglo sakson ve protestan beyazların dünyadaki hâkimiyetini sağlamaktır, ideolojisi faşizmdir ve her iki dünya savaşında da bu cemiyet çok önemli roller oynamıştır (sutton 1986). bohemian grove ve cfr ile birlikte skulls and bones society yeni dünya düzeni'nin yaratıcısıdır.

  (kaynak: komplo.com)
 • 1800lu yillarda yale universitesinde bir grup ogrenci tarafindan kurulmu$ bir orgut.kurukafa ve kemik tarikati ya da kafatasi ve kemik tarikati olarak anilir genelde.

  farmasonlugun temsilcisi olan bu orgut kendini ustun gorme prensibine dayanmaktadir.
  bu grubu kuran ogrencilerin bir avuc olmasina, kuruldugu yillarda tum universite ogrencilerinin bunun bilincinde olmasina kar$in bu orgute kar$i koyamamalarinin ve orgutun kallavi bir yapiya burunmesinin sebebi mantelitesi kendileriyle ayni olup okulu yoneten derin insanlarin ve para babalarinin destegini almalaridir.
  gunumuze kadar uzanan bu orgutun en tanidik uyelerinden biri george bushtur.
 • amerikan baskani secilmek için olmazsa olmaz kuraldir buraya girmek. su anda bushun en büyük rakibi olan yeni jfk john forbes kerry de bu fraternity den gelmedir.
 • running wild'ın "rogues en vogue" albümünde yer alan harika parça.rock n rolf korsanların ruhunu şad etmeye devam ediyor:

  skull & bones

  purple clouds on the horizon,
  raging waves could touch the sky
  on the wind a certain howling,
  whipping bow will ride on high

  waving flag is nearly tearing,
  the braces hold on tight
  "all hands on deck" the order,
  steadfast, prepared to fight

  caught in the storm, where our spirit is born
  riding the waves with the wind
  and the devil is taking his toll
  with the sea, where nobody can flee, when the waves'
  piling high and the rage's in the sky

  skull & bones, on the horizon
  skull & bones, flying high
  skull & bones, storm is rising
  skull & bones, lead will fly

  the cannons are packed and loaded,
  ready to shoot their load
  a cracking round is blowing,
  shaking the sea and the boat
  a cloud of smoke and fire is blacking out the sea
  the flag in white is rising, no more chance to flee
 • "it*'s so secret, we can't talk about it." (tim russert'ın 8 şubat 2004 tarihinde george w. bush ile yaptığı röportajdan)
  röportajın tamamı için*: (http://www.msnbc.msn.com/id/4179618/)

  "not much, because it*'s a secret." (tim russert'ın 31 ağustos 2003'de john kerry ile yaptığı röportajdan)
  röportajın tamamı için*: (http://msnbc.msn.com/id/3080246/)
hesabın var mı? giriş yap