sorunsallar (4)
 • altina yazilanlar kan araniyor duyurularindan haberdar olmak isteyen yazarlarin olan biten bolumunde otomatik olarak cikacak ozel bir ba$liktir. (evet)

  ozel bir ba$lik oldugundan diger ozel ba$liklar gibi sozluk kurallari gecerli degildir. kan ya da benzer acil medikal ihtiyac barindirmayan nitelikte entry'ler silinecektir. bir kotuye kullanma tespit edilirse ilgili yazarin hesabi da tamamen kapatilabilir.

  yazarlarin direkt tanimadiklari bilmedikleri insanlar hakkinda kan duyurusu yapmasi ba$kalarinin ozel hayatlarina zarar olu$turabileceginden yasaktir.

  bu ba$liga yazilan entry'ler uzerinden 30 gun gectikten sonra verilen telefon adres gibi ozel bilgilerin kotuye kullanilmasini engellemek amaciyla otomatik silinip yazarlarin cop tenekesine gonderilirler. daha uzun vadeli duyuru yapmak isteyenler silindikce tekrar giri$ yapabilirler.
 • bilkent şehir hastanesinde gastrointestinal sistem kanaması ile yatan bir hastamız için acil 0 (sıfır) rh negatif kana ihtiyacımız bulunmaktadır. ilgilenebilecek kişiler için iletişim numarası oğlu armağan özgür: 05309535838
 • (alıntıdır) ve elzem bir durum olduğu için paylaşım sağlıyorum; istanbul yeni yüzyıl üniversitesi hastanesi gaziosmanpaşa yatan yiğit resul yıldızcan oğlum için çok acil ! a rh negatif (-) irtibat çağkan çiftçi
  0 535 204 55 69
 • hataylı depremzede bir ailenin ankara şehir hastanesinde yatmakta olan lösemi hastası çocuğu için b+ trombosit kana ihtiyaç duyulmaktadır.

  irtibat için 0545 314 59 82
 • muğla sıtkı koçman yoğun bakımda yatmakta olan arkadaşımızın babası açık kalp ameliyatı olacak ve çok acil kan ihtiyacımız bulunuyor. günlerdir kan arıyoruz.

  bu noktada hastane, kızılay üzerinden hastanın kan toplamasını istedi.

  iki yol ile kan bağışı gerçekleşebiliyor:

  1) muğla icinde kan verecek olan
  0 rh [+] kan grubundaki kisiler 24059066596 kimlik numarası ile ısmail geyik adına kan verebilir. bu kan direkt isime ve hastaneye ulaştırılıyor. yani nakil direkt gerçekleşiyor.

  2) muğla dışı illerde / kan grubu farklı olup kan verecek olanlar kan bağışında bileğimize takılan barkodun fotoğrafını 05549120900 numaralı telefona iletecekler. bu barkodlar isme kan bağışı niteliğinde hasta yakını tarafından hastaneye iletiliyor.

  şimdiden destekler icin çok teşekkürler. varolun!

  iletişim : burcin bediz (hasta yakini / 05549120900)
 • göztepe süleyman yalçın ş. hastanesi'nde yatan hastamız emre kayra koç için, acil olarak b rh(+) kan ihtiyacı bulunmaktadır.

  kan vermeye müsait kişilerin (özellikle cuma günü) en yakın kızılay kan merkezi'ne uğrayarak acil yardımda bulunması ricasıyla.
 • yakım için a rh - (negatif) grubu kana ihtiyaç vardır. kan vermek isteyenlerin bugün beylikdüzü medicana hastanesi giderek, nihal yıldız adına kan vermeleri rica olunur. irtibat numarası: 0536 053 91 77
 • pazar günü ab rh + kana ihtiyac vardır. konum istanbul koç hastanesi. iletişim için mesaj atın bilgileri vereyim.

  bulunması dileğiyle, ben sadece bir aracıym

  edit: gün düzeltildi.
 • acil 0rh (+) sıcak kan ihtiyacı vardır.
  bağcılar eğitim araştırma hastanesi'nde
 • çanakkale devlet hastahanesinde yatan hastamız için çok çok acil ab rh negatif kan grubuna sahip kim varsa yardımcı olabilir mi? acil kan aranıyo, bana ulaşabilirsiniz.
hesabın var mı? giriş yap