• new york'lu fotografci.* unlu kentlerin meydanlarinda ciplak insan toplulugu fotograflari cekerek unlenen tunick, son olarak melbourne'da ikibin gonullu modeli cirilciplak bir $ekilde otlatti! otlayan koyun surusu gorunumunu insanlarla yaratip bu ani olumsuzle$tirme amaci guden fotografci, bu gosteriyi ozel izin alarak gercekle$tirdigini belirtti. (bkz: allah akil fikir versin)
  • insanlari sabahin altisinda yataklarindan kaldırıp times squarein göbegine anadan dogma dizebilecek kadar sogukkanli bir delidir bu adam..
    modellerininde ondan asagi kalır yanı yoktur aslında .polis hemen giyinip ordan kalkmayanların tutuklanacagını söylediginde kimse tınmamis yaymaya devam etmislerdir..
    mücadelede cıplak olmak diye buna denmeli heralde..
  • stadschouwburg tiyatrosuna doldurdugu yuzlerce arsizin gotlerinin fotografini ceken sipsakci.
  • en son olarak newcastle da calisma yapan fotocu. *
  • aksam gazetesindeki habere gore istanbul'da cekim yapmak icin gorusmelerde bulunuyormus. ben kendisine email atip nacizane fatih carsamba'yi onerdim. carsamba'nin sanatsever halki size her imkani saglayacaktir diye de not dustum.
  • istanbul'a gelse ben de poz vermek için soyunur muyum bilmiyorum ama tanıdık bulmak için fotoğrafı büyüteç ile inceleyeceğim muhakkak.
  • en son olarak meksikada çalışan fotoğrafçı. katılacakların kayıtlarını internet sitesinden yapmakta...

http://www.ntvmsnbc.com/news/407382.asp
  • gazetedeki "tunick 18 bin kisiyi soydu" haberini görünce dolandirici sanmistim. meger fotografciymis. merak ettigimse 18 bin kisinin nerde soyunup nerde giyindigi. elbiselerini nereye koyup sonra nasil bulduklari. evden is kiyafetleriyle ciktiklarini sanmiyorum.
    ayrica bu isleri nasil finanse ettigini de bilmek isterim. insanlarin 5-10 dolar icin soyunacaklarini zannetmem. kisi basi 50 dolar dahi 90 bin dolar gibi bi meblag tutar ki fotografcilik icin oldukca pahali. belli ki sanatsever sponsorlari var
  • insanları fotoğraflarında modellik yapmak için bırakın para almayı, sıraya girdikleri hatta nerdeyse üstüne para verecekleri fotoğrafçıdır. modellik yapmak isteyenler enteller, aydınlar vs. vs. lerdir...
  • (bkz: soyaçekim)
hesabın var mı? giriş yap