• ulan hala anlamadınız mı ? termos pahalı değil, biz fakiriz. araba pahalı değil, biz fakiriz. rakı pahalı değil, biz fakiriz. kitaplar pahalı değil, biz fakiriz. yani şunu anla güzel kardeşim, biz türk halkı f a k i r i z.

edit: tamam termos pahalı amk. kabul ediyorum, pahalı termos. mesaj atmayın yeter.
  • zenginler için üretilen hiç bir ürünün fakirler icin mantıklı açıklaması yok zaten.

yani senin termos ihtiyacın varsa 100-150 tl lik olanlara bakacaksın; bim'den decathlon'dan falan.
    bunu da zenginler alacak.

reno, fiat varken bmw veya mercedes almanın mantıklı açıklamasını da sorgulayamayız mesela.
  • bahsi gecen markanin termosuna buz kupleri koyup, 36 saat sonra hala buzluktaki gibi kaldiklarini gordukten sonra mantikli aciklama falan aramadigim durum.

yogun mesaj yagmuru uzerine edit:
    buzu 120 saate kadar tutar diyor

kendi web sitesi 6 gun

sadece alip kullandim, ticari bir baglantim yoktur, termodinamik ile ilgili sikayetlerinizi bana degil, sirketin kendisine bildirin.
  • yürüyüşçülerin neden kullandığını anlayamam bende. 6 sene kadar stanley bayiisiydim, binlerce sattım. adamlar çadırın tulumun 300 gram hafifini almak için 3 maaş basıyorlar, sonra gidip 1.9 litre termosun hamallığını yapıyorlar.
  • özenmek. burada okuduklarımdan o kadar özendim ki hayatta en önemli isteğim stanley termos şu anda. ironi falan yapmıyorum ya eşek kadar adam da özenemez mi?

her gün sitesine girip termos bakıyorum. zaten browser'da hep açık. canım sıkkın olunca kendimi stanley termos web sitesinde buluyorum. bir tane seçip alamıyorum sanki termos değil de hayat arkadaşı seçiyorum. o kadar özenli davranıyorum.
  • 7-8 saat sonra bile kaynar tutuyor çayı kahveyi.

t: 1 litreliğini birkaç ay önce 320 liraya aldığım termos.

edit: 800-900 lira demiş başlık sahibi fakat şu an 400-500 aralığına satan çok yer var.
  • ömür boyu garanti sunması ve garantinin arkasında durması.

1,5 sene önce aldığım termos geçenlerde ters çevirince su damlatmaya başladı. ben de durumu stanley müşteri hizmetleri ile görüştüm, bana bir kargo kodu verdiler ve ücretsiz olarak kendilerine gönderdim. 2 gün sonra arayıp hem özürlerini hem de memnuniyet açısından başka bir modeli (ki benimkinin daha pahalı bir modeli) göndereceklerini ilettiler. ne kadar fark ödemem gerektiğini sorduğumda ise sizin memnuniyetiniz paha biçilemez cevabını verdiler.

alın size stanley almanın mantıklı açıklaması.
  • 1,5 litreligini 30 yıldır kullanıyoruz. ilk günkü gibi boyası, nikelaji hala aynı...

özetle (bkz: ucuz mal alacak kadar zengin degilim)

düzeltme geldi 42 yıl olmuş, zaman ne çabuk geçiyor...

ek: aşırı koruyucu falan değildir, özelliği cam yerine çok kaliteli paslanmaz çelik (koku yapmaz ve sağlamdır) ve insulasyon malzemesi kullanmasidir. ama saklama konusunda içi aynalı cam olan termoslar daha iyi korur ama çabucak kirilir.
    24 saat falan koruduğu yazılmış ancak bizdeki buzlu suyu 4 saat sonra soğuk suya, kaynari da 4 saatte sıcak ılık arasına çeviriyor, normali de budur zaten

ek2:hans mustermann uyardı, bizimkinde verim düşmüş, hava kaciriyormus, gerçi modeli eski ondandır. ama vazgeçecek değiliz ailenin ferdi alaadin
  • kamp yapmayan yahut uzun süre sıcak/soğuk içeceğe ihtiyacı olmayan anlayamaz. tedarikçilerimden yılbaşı hediyesi termoslar geliyor; sabah filtre kahvemi koyuyorum, bir iki saate soğuk kahveye dönüşüyor. stanley'de ise ısı kaybı bir kaç dereceyle sınırlı kalıyor.
  • 2016 yılında aldığım termosu her gün ve hala kullanıyor olmam, bununla beraber kapağının contası eskidiğinde ömür boyu ücretsiz kapat göndermeleri.

çok memnun olduğum marka. nadirdir böyle ömürlük mallar. bütçem elverdiği sürece tüm ürünlerinden alıyorum,

1 adet 0,47 lik termos
    2 adet 1 litre termos
    1 adet pour over (çelik kahve demleme aparatı)
    1 adet 21 parça kamp yemek pişirme seti
    1 adet cep matarası

elimde olan ürünler.
    edit; bütçek olsa daha alacağım dünya kadar ürünü var. en çok istediğim 28 litre soğutucu çantası. bira koyuyorsun 7 gün soğuk kalıyor siz düşünün artık.

edit; çok fazla mesaj geldi, ürünü kutupayısı tedarik etmişse ve elinizdr fatura varsa direkt kutupayısına ulaşabilirsiniz. whatsapp hattı destek oluyor.
hesabın var mı? giriş yap