• 15 haziran'da fragmanı gelecek electronic arts'ın star wars oyunu.

https://www.youtube.com/…erkhr1z6a&feature=youtu.be

edit: mridul 2 hafta önce "ea oyunu" notu ile ukteyi vermiş. doldurduk gitti.
  • steam sayfası açıldı şimdiden.
  • boktan. oyunda sürekli mal mal çarpıp durucaksın
  • trailer'ında hera syndulla ve wedge antilles karakterlerini gördüğümüz oyun.
  • sırf gerçekçi bir tie-fighter deneyimi ve asteroidler arasında geçecek 'ya kanatlarım sürterse' gerilimi için beklediğim oyun.tabikisi de fps bakış açısından oynayacağım.
  • yine oynanış olarak launch'da batacak, içerik olarak doğru düzgün şeyler vaad etmeyecek, 2 ay sonra 296 kere yamalanıp oynanabilir hale gelecek oyundur
  • ea games'in yeni star wars oyunu. light side/dark side pilotlar ve uçuş üzerine kurulu olacak. sanıyorum ki belli haritalarda ve belli modlar içerisinde belli kurallar/görevler dahilinde birbirimizi patlatmaya çalışacağız.

battlefront 2'deki uçuş kontrollerini sevmiyorum, hele oyundaki uçuş modları pek güncelleme almadığından dolayı bayağı bir geri planda kalmıştı. belki bu oyunla o açığı kapatırlar. supremacy olsun, hvv olsun, galactic assault falan oldukça güzel modlar çünkü. bu oyun sadece uçuş moduna konsantre olacağı için çok daha fazla beklentilerim var. battlefront 2'deki modları geliştirip önümüze koyarlar ise sağlam küfür yerler :)

perşembe günü gameplay videosu gelecekmiş. beklemedeyiz.
  • gaza geldik!
    terö... asilerin sırıtışlarını torpidolama zamanı!
  • oynanış mekanikleri açısından black prophecy'e benzettiğim star wars uçuş oyunu. adrenalin benzeri bir yetenek olacak mı acaba merak ediyorum, gameplay videosunda dikkatimi çekmedi.
  • 90'li yillarda star wars rogue squadron diye bir oyun vardi ve bence star wars oyunlari arasinda en underrated olan oyundu. devami cikti ama pek tutulmadi.
    star wars battlefront 2 ise starfighter assault modunda güzel bir deneyim sunmustu.

star wars squadrons ise farkli bir stüdyo tarafindan yeni bir oyun olarak lanse edildi. hem single player senaryo hem de multi player modlari olacak.
    oyunda ea'in dilinin cok yandigi microtransaction olayi ise olmayacakmis.
hesabın var mı? giriş yap