• en onemli yan etkilerinden biri gynecomastia ya da bitch tits dir, yani meme yapar...vucut fazla testosteronu ostrojene cevirir. kullanilmamasi tavsiye edilir, onun yerine yuksek protein, dusuk karbonhidrat, az yag icerikli bir diyetle birlikte iyi bir workout programi en az bir sene zarfinda harikalar yaratacaktir.
 • steroidler genellikle performans artirmak ve antrenmanlardan sonraki yorgunluktan daha cabuk cikmak icin kullanilir.
 • steroid, idmansız bir işe yaramaz!
  başlamadan karaciğerinizi ve kalbinizi kontrol ettirin!
  ilk 10-15 günde ortalama 5 litreye yakın su için, tuzu kesin, bol bol terleyin!
  karaciğer koruyucu yüksek etkili b vitamini almayı da unutmayın!
 • patlamak icin dogru sey. jargondaki adi sustanon vurdurmak'tir. bobreklerin, karacigerin ve kalbin irzina gecer.
 • hormonlarin siniflandirilmasindaki 4 siniftan birini olusturur. kolesterol derivatifidir. omurgali steroid hormonlarinin halkali bir yapisi olur. progesteron, ostrojen, androjen ve kortikosteron steriodlere ornektir.
 • bir çeşit buff.bilinçsiz kullanımda kan işetir.
 • orta vadede etkileri cok iidir... ama steroid alip da uzun vadede "iyiki almisim ya" diyen var midir bilinmez. anti-steroidler de biyerde hikaye, kotu etkileri sadece yavaslatiyorlar.
 • haplarinin kullanimi tehlikelidir.

  beklazon diye bir marka vardir, ilactir, eczanelerde bulunur, steroid icerir, kremi ve pomadi vardir, haricen kullanilir. o yeter size.

  almayin hap map gencliginize yazik edersiniz. annenizin halini dusunun.*
 • vucut geliştirme işi ile uğraşanların aldığı çoğu testosteron benzeri steroid ismi verilen ilaçların özellikle aniden kesilmesi sonucu kısırlık, ereksyon zorluğu gibi şikayetler görülebilir. bunu nedeni, alınan yüksek hormon miktarına uyum sağlamak için testislerdeki hormon algılayıcı reseptörlerin sayısının çok miktarda artması ve ancak yüksek dozda testosteron ile iş görür hale gelmesidir. dışarıdan alınan hormon kesildiği anda testisler kendi ürettiği hormonlara cevap veremez hale gelirler, çünkü hormon tepki eşikleri aşırı yükselmiştir. bundan sonrada şikayetler başlar. steroid olmadığı öne sürülen ilaçlar, steroid olmasalar bile, steroid etki mekanizmasının ortasında bir yerden etki ederek iş görürler. dolayısı ile steroidlerden pek de bir farkları yoktur. uzun dönemde bu tip ilaçları kullananların sağlıklı kaldığı görülmemiştir.
hesabın var mı? giriş yap