• enteresan bi popçu bu.
  muhafazakar takılırken bir de bakmı$sınki klibinde cıscıbalak huriler meydane çıkıvermi$ nihayetinde.
 • eskiden bayaa ho$ parcalari vardi bu adamin.ama $u an ikinci bir kenan dogulu faciasi ya$atiyor..
 • suat suna show tv nin duzenledigi pop 92 gibi bi program ile sohret basamaklarinda dolanmaya baslamistir. ablak cehreli, toparlak yuzlu, okulunda itilmisin kakilmisin allahi oldugu herhalinden belli bi cocukcagizdir.
  ana/baba gazi ile eline gitar keman viyolonsel obua ne varsa tutusturulmus oldugu bir sekilde belli olmaktadir(bana malum oldu).hepsini calabiliyorum, hepsine hukmedebiliyorum trendine uyarak albumlerinde 32 kanal ust uste keman calarak orkestrasyon yaptigini sanmaktadir.
  yazik (sansurlendi) oldugundan, yazilmis (sansurlendi) oldugundan olsa gerek sarki sozleri sosyoekonomik seviyesinden beklenmeyecek seviyede arabesktir, suluzirtlaktir.
  sesini titretmesi tesaduf degildir. bu kadar aglak sarkiyi soylerken insanin sesini titretmesine imkan yoktur.
  mukerrer defalar bahsettigim halde ayri birer basligi hakeden yalan degil ve sozune kanmam gibi birbirine cevap veren sarkilar yazmis, bestelemis iskender paydas a havale etmistir.
  duygulu pres olarak ta anilan suat suna, 26 yasinda, hic cocuk babasidir.
 • bir erkekte fiziksel baabda yapılabilicek en kötü şeyin uzun saçına fön çektirmek olucağını bize hatırlatan bir şahsiyet.
 • bunun bi de bati subesi vardir vibratosuz
  (bkz: sting)
 • tip olarak kendisinin sarisin mavi gozlusunu sevgili olarak bulmus kisi.sevgili olduklarini bilmedigim icin ilk basta kardes diye dusundum.eger bi gun bi cocugu olursa sirf elmacik kemigi olucak cocuk.
 • (bkz: o lelli)
  aynı zamanda sıkı bir galatasaray taraftarıdır kendisi.

  26 mayıs 1975'de istanbul'da doğan suat suna saint benoit fransız koleji'ni bitirdi. daha sonra i.ü konservatuarı keman bölümü'nden mezun olan sanatçı halen maltepe üniversitesi iletişim fakültesi birinci sınıf öğrencisi.. profesyonel müzik yaşamına 1993 yılında başlayan sanatçının "ansızın çektin gittin", "sözüne kanmam","hasret fenerleri","rüyam ve sen", "yapamam sensiz" adlı 5 albümü var.. suat suna'nın 1993'de pop show yarışmasında 1,2 ve 4.'lükleri, 1992'de beyaz güvercin şarkı yarışmasında 2'ncilik ödülü, 1993'de istanbul 4'ncülük ödülleri ile milliyet gazetesi'nin liselerarası müzik yarışmalarında çok sayıda birincilikleri var...
  i.ü devlet konservatuarı icra heyeti üyesi sait suna'nın oğlu olan sanatçının şimdiye kadar sözü ve müziği kendisine ait olan 75 şarkısı bulunuyor. bu şarkılardan bazıları asya, yıldız tilbe, fatih erkoç, hülya avşar, aşkın nur yengi başta olmak üzere bir çok sanatçı tarafından seslendirildi. suat suna 6'ncı albümü "yolun açık olsun" u prestij group kuruluşlarından olan orjin müzik etiketiyle müzikseverlere sundu ..sanatçımız bu albümde pop müzik, alaturka, rock ve günümüz popüler müzik soundlarını da içinde bulunduran seçkin örnekler sunuyor.. suat suna'nın kendi stüdyosunda gerçekleştirilen yapımda yer alan şarkıların söz ve müzikleri ile düzenlemelerinin tamamı sanatçının kendisine ait… repertuar seçimi ve stüdyo aşaması ile birlikte 6 aylık bir çalışmanın ürünü olan albümün ilk klip parçası söz ve müziği suat suna'ya ait olan "zor bulursun" ikinci klibi ise albüme adını veren parça "yolun açık olsun"…
  (kaynak: muzik.showtvnet.com/muzik/biyografiler/ yerli/sanatcilar/suat_suna.shtml)

  2003 yilinin mayis ayinda melike ocalan ile evlendi. resmi web sitesi http://www.suatsuna.com/
 • bir st benoit mezunu..
 • saint benoit okul orkestrasında çaldıkları 'dere geliyor dere' düzenlemesiyle milliyet liselerarası müzik yarışmasında sükse yapmışlardır.
 • pamuk prenses ve yedi cücelerin müzikali yapılırsa oyuncu olarak katılabilecek yapıda bir beyefendi.
hesabın var mı? giriş yap