• kızımıza ülkesinin savaşında başarılar dilediğim videodur. keşke gelenler böyle olsa, nargileci tiplerden geçilmiyor ortalık. orta doğu'nun bütün pisliklerini içeri alan seçici geçirgen bir sınır politikamız var mk.
  • suriye'de savaşın olmadığını ve insanların gayet keyfinin yerinde olduğunu gösteren video. zaten suriyelileri türkiye'ye alıp vatandaşlık vermelerinin sebebi oy içindi, oy için türkiye'nin anasını ağlatıp demografik yapısını bozanlar yönetiyor işte ülkemizi.

bu insanlardan ne hayır bekleyeceksin sen? menfaatleri uğruna yapmayacakları pislik olmaz. savaş varmış suriye'de, hassiktir yaa…
  • gerçekten imrendim. avrupa avrupa diyorduk, avrupa yerine suriye'ye, libya'ya falan mı gitsek acaba.
  • suriye'nin kaymak tabakasından bir velet işte abartmayın.
    gerçi suriye şu anda gayet stabil, bütün çöpünü bize iteledi orası ayrı...
  • suriye böyleyse bizler suriye'ye gidelim, suriyeliler türkiye'ye gelsin. imrendim videoya gerçekten.
  • benim bir günümden bile güzel bir gün lan.

işte bunları ülkeye oy toplamak için soktunuz, demografik yapının anasını sktniz.

ben şöyle dolaşsam bunun hemşerileri götümü çekip nerelerde yayınlar diye korkuyla geziyorum.
  • suriye'de hala suriyeli kalmış mı?! şaşırdım.
  • siz suriyelilerin savaş sebebiyle mi hala türkiye'de yaşamaya devam ettiğini düşünüyordunuz? savaş biteli çok oluyor. ama onlar ülkesine dönseydi, kim oy kullanacaktı seçimlerde?

bence herşey açıkça ortada *.

ayrıca; eğitimli, meslek sahibi, ailesi olan, yardıma muhtaç insanlardan ziyade; tecavüzcü, sapık (bkz: suriyeli calisanin cansiz mankenle cima etmesi), şiddet eğilimli insanların akın akın kontrolsüzce ülkemize girip, vatandaşlık alarak, ülkemizde kalması da içler acısı bir durum.
  • suriye'de savaşın en şiddetli olduğu dönemde izmit merkezde çocuğun biri kırık türkçe ile defterdarlığı sormuştu.

ben de baktım tarifle olmayacak, o tarafa doğru beraber gidelim dedim. çocuk suriyeliydi. mülteci değildi. üstelik tam şam üniversitesinde bomba patladığı dönem, ya bir gün önce ya bir gün sonra. şam üniversitesinde öğrenciymiş, elektrik mühendisliği okuyorum dedi. erasmus ile malezya'ya gitmiş, orada demişler ki kocaeli üniversitesinde bir program var, ona da katıl. o yüzden gelmişti. defterdarlığa da ödeme yapması gerekiyordu falan filan...

ben de savaşı sordum; "çok kötü abi" dedi... geçti gitti. okul bitince ne yapacaksın dedim, "döneceğim ne yapacağım" dedi. öyle bir elemandı...
  • asrın stratejisi bu ya tüm işe yaramaz vatandaşlarını bize itelediler kendileri muasır medeniyet seviyesine çıktılar.

biz de bize itelenenler artı afganistandan tiktok çekmeye gelen primatlarla geri sayımdayız. lağım çukuruna dönüşüm sayımı.
hesabın var mı? giriş yap