• (bkz: 3t)
  (bkz: taçmin goş)
 • hakan hatipoğlu, taner tolga tarlacı, merve oflaz gibi survivor'da iz bırakmış yarışmacıları tekrardan dahil ederlerse hakikaten güzel bir program olacağını düşünüyorum.
 • milliyet'in haberine göre de 2015 de tv8' de yapılacak olan yarışma. güzel olacağına inanıyorum. 3t, hasan, nihat, merve, duygu gibi yarışmacıları tekrar görmek güzel olacaktır diye düşünüyorum.
 • taner'in instagram'da orda burda her yerde henüz kendisini kimsenin aramadığını, 8 kişinin kesinleştiğini, eğer çağırılmaz ise adaya helikopter ile havadan atlayacağını söylediği yarışma.

  merve oflaz, duygu çetinkaya, hasan yalnızoğlu, pascal nouma, hilmicem intepe kesin deniyor. pascal varsa nihat doğan olmayabilir diyorum. malum bi dayak kötek olayı olmuştu geçmişte.

  not: kpss sorularına bakarken bu haberleri nerden gördüm de gelip buraya da yazdım bilemiyorum... ders çalışmamak için yapılan anlamsız hareketlere örnektir.
 • yalnızca aklıma gelen ve mutlaka bulunması gereken isimleri kendime göre aktarmam gerekirse:

  hilmi cem intepe
  murat ceylan
  bozok gören
  ümit karan
  cengiz coşkun
  doğukan manço
  derya büyükuncu
  pascal nouma
  turabi çamkıran
  yiğit dikmen
  gökhan keser
  hakan hatipoğlu
  nihat altınkaya
  hasan yalnızoğlu
  3t

  hanımefendilerden güçlü olanları aklımda kaldığı kadarıyla:

  ayşıl özaslan ( survivor tarihinde şuana kadar ki açık ara en güçlüsüdür, hanımlar bazında )
  merve oflaz
  begüm yücetan
  merve aydın
  sahra ışık
  berna canbeldek ( kesinlikle bulunması lazım, eğer ki sahra'ya karşı tahrik olmasaydı herkesin eline vermeye devam edecekti ve ayşıl'dan sonra gördüğüm en dominant yarışmacı olabilir )
  duygu çetinkaya

  11 vs 11 bu kadro ile gerçekten inanılmaz zevkli olur, oyun performansı ve rekabet üst düzeyde olacağı için reyting rekorları kırar. acun medya ekimi mutlaka takip ediyordur, nabız yoklamaları yapıyorlardır. bu kadro gerçek all-star, aklınıza not edin derim ;)

  edit: aklıma geldi de birde serdar kılıç'ı koyacaksın o adaya, daha sonra arkana yaslanıp izleyeceksin, peh...

  edit 2: projesi olanlar, iş yoğunluğundan dolayı katılamayacaklar olabilir. alternatif olarak alpay özalan, murat başoğlu, sarp levendoğlu, berk oktay gibi isimler üzerinde durulabilir.
 • acun ılıcalı biliyor ki 3t'yi idare etmek zor bu yüzden de çağırmayacaktır ama 3t olmazsa olmaz acun!
hesabın var mı? giriş yap